Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letezik krem amit ha rendszere...

Letezik krem amit ha rendszeresen kenunk akkor elmulik a fitymaszukulet? Es ha igen akkor mi a neve?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, a KÉSkrém.

Menj orvoshoz, öt perc, TB-alapon megműtik.

2009. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

De hallottam olyanról, hogy valami józsíros testápolóval bekente valaki napi 2 szer és 5-10 percig nyújtogatta valahogy a bőrét. és hogy kb 1 hónap alatt megnyúlik.

De ez igazából csak akkor kivitelezhető, hogyha kezdeti állapotba van a fitymaszűkületed.


De szerintem egyszerűbb elmenni dokihoz.

2009. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen krém, akkor senkit sem kellene a szűkület miatt körülmetélni. Nyugodtan menj el urológushoz és ő elmondja, mik a lehetőségeid (részleges vagy teljes körülmetélés, stb).
2009. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A fitymára vigyázni kell és figyelni, hogy ha nem lehet krémmel, sok idő alatt megoldani a tágítást, akkor minél kevesebbet vágjanak le belőle, mivel funkciója van (meglepő módon, mint mindennek rajtunk és bennünk) szóval bemetszés, részleges metélés, esetleg valami jobb plasztika még szóbajöhet, nem kell elhinni, hogy a "legjobb megoldás" a körülmetélés, mert ezt a szüleimmel is elhitették és most, mivel magamon viselem az elrontott műtét összes jellemzőjét, ezért most nem tudok tisztességes szexuális életet élni és úgy nézek ki, mint egy nemibeteg.


Ne higgyetek azoknak, akik arc nélkül a neten másokat akarnak csonkoltatni, kihasználva a tájékozatlanságot!


Létezhet más megoldás. Meg kell vizsgálni és nem szabad elhinni a barbároknak semmit!

2009. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

de, létezik erre krém!

a neve locoid lipocream, urológus írhatja fel mert csak vénnyel kapható, és a fitymaszűkületet kis mértékben gyógyítja! (nyilván ha súlyos az eset akkor jobb lehet a műtét, de ez nekem bevált!)

elvileg a hámcsapképződésre is jó (a makk alsó részének hámlása a túlzott tisztítás miatt), de arra sajnos nekem nem működött.

viszont javasolt még valamilyen nagyon zsíros krém, pl körömvirág kenőcs, ami bármelyik patikában beszerezhető, és biztosan nincs mellékhatása sem.

2009. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

es az a masik gond hogy nagyon erzekeny,,,

az gyuladas lehet?

2009. dec. 18. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!