Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1. Ha 13 évesen a farokmeret...

1. Ha 13 évesen a farokmeret 16 cm az jó? 2. Ha rendszeresen maszturbálok és a makkom nem jön ki, mármint a fityma nem jön le, az baj (remélem értitek XD) Kösziy

Figyelt kérdés
kort is
2011. júl. 1. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Basszus! Neked 13évesen komolyan ez a legnagyobb problémád? Az eszem megáll tőletek komolyan...
2011. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
a kutyád úgysem válogat...
2011. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AtyeszLL ***** válasza:
24%
Én csak azt nem értem, hogy hogyan mosod alatta, ha a fitymád olyan szűk, hogy nem megy hátra?
2011. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ki a frászt érdekel, mekkora a kukid (13 évesen nincs f@szod, kis kukid, bögyörőd van)?
2011. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

1 baromira senkit nem érdekel 13 évesen a kukid mérete, ha mégis, akkor jelentsd fel a pedofil barmát

2 a fitymaszűkületeddel meg keresd meg a gyerekorvosod, kapsz tőle beutalót a sebészetre

2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

A méreted teljesen jó, ha már nem nőne többet sem lenne vele problémád, de valószínűleg még hosszabb és vastagabb is lesz, hiszen még fiatal vagy.

A rendszeres maszturbálással sincs semmi probléma. Arra ügyelj, hogy ne dörzsöld ki a makkod, és próbáld minél inkább elnyújtani a "gyakorlatot", így majd nem lesz gondod a lányokkal sem.

Azt, hogy nem tudod lehúzni a fitymádat a makkról fitymaszűkületnek hívják, és szerintem meg kellene mutatnod előbb mondjuk faterodnak, vagy bátyádnak, ha van, majd elmenni vele orvoshoz. Gondot okozhat később, és egy kicsike beavatkozással megoldható.

Remélem segítettem.

21f

2011. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

az összes válaszadót kivéve egyet bannolni kéne

komolyan, nem kellenek ide ilyen emberek

ha nem akarsz válaszolni, akkor miért írsz f*szságot?

2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem én se, hogy miért kell olyanoknak válaszolgatni, akik nem segíteni, csak kioktatni jönnek föl ide másokat. Erre semmi szükség szerintem.


Kedves kérdező, a fitymaszűkület a te problémád, a mérettel ne foglalkozz, lehet, hogy csak 4-5 év múlva indul el a növekedés, ráérsz még ezzel, nem szokás 13 éves korban megnőni odalent, elég ritka az ilyesmi, persze, akinek már akkor megnő, az szeret vele dicsekedni, ilyenek a fiúk, de nem ebből kell kiindulni.


A szűkületre sok megoldás van, óvatosan lehet húzogatni, fürdés után a fölpuhult bőrt lehet tágítani, csak nagyon óvatosan kell, mert érzékeny a belső fitymabőr és ha berepedezik, akkor az heges lesz és sebes, ezt nem szabad hagyni, mert az már sehogy nem lesz gyógyítható.

Amúgy vannak egyéb módszerek (bemetszés, plasztika, részleges metélés) ha mindenképpen sebészetre kerül a sor, viszont a teljes körülmetélést ne engedd, én nagyon rosszul jártam vele.

2011. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!