Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig gyógyítható a gombás...

Meddig gyógyítható a gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 éve vettem észre magamon néhány foltot a nemiszervem ''tövében'' és gondoltam hogy vmi kis hajhagyma vagy ilyesmi megpiszkáltam azt azért. Aztán most nemrég pedig már az egész lágyékom körül (lábamon nem , csak a herezacskómon és a péniszemen) elterjedtek ezek a kemény kiütés féle cuccok (gondolom gomba, vagy ilyesmi). Van amelyik búzaszem nagyságú is :S

Ha gyógyítható (amit nagyon remélek) akkor írjátok meg, hogy kell-e vmilyen komolyabb beavatkozás vagy amit orvos felír kenőcs is jó rá.

15/f


2009. dec. 7. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
ui.: Úszni rendszeresen jártam mint sulival, mint haverokkal, lehetséges hogy ott szedtem össze anno és most tört elő?
2009. dec. 7. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha akkor szedted volna össze, akkormár akkor kijött volna. de lehet h már akkoris kijött csak nemfoglalkoztál vele azt most azért hatalmasodott így el. menj el bőrgyógyászhoz, krémekkel gyógyítható a gomba, nemkell semmilyen műtéti beavatkozás, nyugi :D
2009. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nem rég volt gombás fertőzésem. Ráadásul valami Extra Hard típus, mert az egész p.öcsömön előjött és kegyetlenül kiszáradt meg bevörösödött. Leforgathatták volna velem a Légy 3 című horrorfilmet.

Elöször otthon próbáltam kenegetni lamisillel, de az nem segített.


Elmentem bördokihoz, az adott pimafucort krémet meg egy jó zsíros boraxatum kenőcsöt. Mondta, hogy kenegessem 3 hétig.


1 hét kenegetés után, már látszólag el is múlt és ezért abba hagytam a kezelést. Hiba volt! 3-4 napra rá megjelent egy-két folt, úgy hogy kenegettem még 1 hetet és megint abba hagytam. 1 hétre rá, már csak a makkomon jött elő néhány icipici aprófolt.

Most tartok itt és kenegetem. a makkom még 5 napot. Ha ezek után is gebasz van vissza megyek.


Nem vagyok orvos szal lehet hülyeséget mondok, de szerintem a legrosszabb ami történhet, hogy a hugycsöved is begombásodik. Azt meg valamilyen tablettával és sok kamilla teaivással gyogyizzák.


De ha esetleg a kenőcsökre se múlna el a cucc, akkor sincs vész. Vesznek mintát belőle, kitenyésztik és neked személyre szabottan kikevernek egy krémet.


Fontos, hogy ne parázz, mert ez abszolúte jól kezelhető valami és Szinte majdnem mindenki átél az élete során egyszer egy nemi szervi gombás fertőzést. Muprhy törvénye.


Jaaa és ne tökölj azon, hogy elmenj e börgyogyihoz vagy sem. Egyáltalán nem lesz olyan kellemetlen, mint az ember elsőre gondolná.


F/21

2009. dec. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!