Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kiskorom óta nem húzom...

Ha kiskorom óta nem húzom hátra a bőrt a péniszemen, akkor most lehetséges, hogy fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
13/F

#szűkület #beteegség
2014. febr. 11. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony nagy baj .Most már azért illene megnézni,hogy is állsz ezzel .Mindkét formátumban hátra kell hogy menjen.
2014. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én nem tudom, de én nem húztam hátra, és most van. Elvileg azt onnan tudod, hogy nem is bírod hátrahúzni. Én sem tudom teljesen jól, hogy hogy is van 14/f
2014. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Akkor az esti fürdési programba vegyétek be ezt is.

Meleg vízben ez könnyebben megy .Jól lenne ezt eldönteni,mert csak a baj fokozódik .

2014. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem húzod hátra, akkor hogy mosod meg rendesen? Olyan büdös lehet, mint a dögvész...
2014. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lankadt és merev állapotban is hátra tudod húzni a bőrt a makk mögé? Ha valamelyik nem megy, akkor valószínűleg fitymaszűkületed van. Ha erről lenne szó, akkor beszélj a szüleiddel és nézessétek meg orvossal!
2014. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
Sajnos a mi családi műveltségünkből is hiányzott ez a "húzás". Egyébként ha merev állapotban nem tudod a makk mögé hátrahúzni a bőrt, akkor fitymaszűkületed van. Ha nyugalmi állapotban a fitymád nagyon "túllóg", akkor azt fitymatúltengésnek hívják + szűkület. Én így jártam. Megoldás a műtét, ami rizikómentes. Egy csomó férfinek van ilyen problémája, csak mindenki hallgat róla. Megoldás: urológus és műtét. A műtét kb. 30 perc, utána gondos ápolás. Kb. mint egy fogorvosi műtét :-) Ha a szüleid előtt szégyenled, elég ha akkor szólsz ha van egy beutalód vagy már túl vagy rajta. Csináld meg, ismétlem, sokaknak van ez a problémája, ez nem egyedi. A boldogságod függ tőle.
2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Aa #6-tal értek teljesen egyet azzal a kiegészítéssel, hogy a körülmetélés nem csak akkor hasznos, ha fitymaszűkületed van, hanem nagyon sokan egészségügyi, megelőző indokkal végeztetik el olyanok is, akiknek nincs problémájuk a fitymájukkal. Egészséges, férfias dolognak tartom, nem véletlenül ez a leggyakrabban végzett orvosi beavatkozás a világon. Beszélj a szüleiddel, és menjetek el a legközelebbi Urológia szakrendelésre vagy gyerekkórházba sebészetre.
2014. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A fitymád hátra tudod húzni ha lankadt a péniszed,illetve ha merev az?

Ha mindkét esetben hátra tudod húzni akkor nincs szükületed.


A körülmetélések száma csökken nem pedig növekszik és ne buzdítsz 56%-os erre a kis srácot sem.Nem éppen egy aprócska műtét,4-6 hétig is eltart a teljes gyógyulás és nem kellemes a gyógyulási idő sem.


Nem minden fitymaszükületet kell metéléssel kezelni(nem mindenkinek tetszik a látvány sem),van fityma plasztika,z plasztika is,,ami kevésbbé drasztikus,ekkor csak a szükületet szüntetik meg,tehát egy kis vágással lazítanak a fitymán.

2014. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De tavaszi szünetbe ha nem tudod a fitymád hátrahúzni akkor menj el orvoshoz vele,akár háziorvost is megkérheted hogy nézze meg.Urologushoz egyedül,telefonon kért időpont által kis korú is elmehet.


Tehát mennyire tudod a fitymádat hátrahúzni?

2014. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!