Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy ismerősöm, cukorbeteg. és...

Egy ismerősöm, cukorbeteg. és megvakult az egyik szemére. Azt mondja a feje is sokat fáj és egyéb problémái vannak emiatt. Az utóbbi beszélgetésnél úgymond elköszönt tőlem, "nincs sok neki hátra az orvosok szerint"Lehetséges ez? Egy 28 éves embernél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kicsi gyerekkora óta szenved cukorbetegségben, és annak is egy súlyosabb változatában, valamint lehetséges, hogy ennek a szövődményeiben is, akkor sajnos lehetséges :(
2010. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oh nee :( nem bírnám elviselni ha tényleg így történne minden...
2010. júl. 23. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom, hogy milyen betegsége(i) vannak, de ha 28 éves, akkor velószínű, hogy gyerekkori cukorbetegséggel kezdte az életét, ami nagyon súlyos, és az abban szenvedő emberek nem élnek meg szép kort... Ez tény. Az állapotát ronthatja, ha a cukorbetegség miatt más betegségek is kialakulnak nála. A vakság is a cukor egyik szövödménye, nagymamám is vak volt 85 évesen, de ő csak 40 éves kora után lett cukros...


Minél fiatalabban indul, annál rövidebb a várható élettartam.


nem tudsz arról, milyen betegségei vannak, vagy mióta cukros?

2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem rég ismerkedtünk meg, de nagyon megszerettem. azt mondja állandóan fáj a feje. az biztos hogy az egyik szemére megvakult. ezt is nehezen kb 1 év után merte bevallani. nem merte, mivel azt hitte emiatt majd "máshogy tekintek rá"... azt mondja, gyermeke sem lehet. és hogy sok gond van az "agyával" ... nem akarom elfogadni ezt, bármilyen tanácsot elfogadok, keresem a megoldásokat, hogyan lehet őt megmenteni. végre találtam egy olyan embert, akit szerethetek .. és nem okoz csalódást. ez a puszta tény... nem adom fel, nem hagyhat itt. lehet hogy ez túlságosan " nyíltnak" tűnik , de őt már nem. mostanában mindenki meghal körülöttem. és ezt már tényleg nem tudnám elviselni ... teljes mértékben kiborulok. visszatérve, valószínű hogy elég rég óta szenved ebben a betegségben. nem akar sűrűn erről beszélni.. fél. azt mondja hogy ha ő megy, én ne csináljak semmi butaságot. kérem, ha van valakinek ötlete, segítsen!!
2010. júl. 23. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én papámmal ugyanez volt (megvakult, fájt a feje) mindent a cukorbetegségére fogtak, aztán meg a halála után kiderült, hogy agytumor miatt halt meg, amit tudtak volna kezelni, ha egy kicsit is foglalkoztak volna vele, és nem mindent a cukorbetegségre fogtak volna. Tudom, ez enm sokat segít, de gondoltam leírom.
2010. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!