Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

szinte csak akkor lesz igazán kemény a farkam, ha kézzel dolgozom rajta...más ingerektől (női csók, ölelés, ujjazás) általában keményebb lesz, de egy aktushoz nem eléggé :( reggeli mervedésem is ritkán van, akkor sem teljesne kemény.

gyógyszer vagy vágyfokozó segítene? még csak 20 vagyok :(



2014. febr. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulsagosan hozzaszoktal a kezedhez. Pszichologus tud segiteni.
2014. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szép is lenne ha már 20 évesen vágyfokozókat szednél.

Kérd meg a nőt, hogy ő dolgozzon előtte kézzel rajta.

2014. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt nem különböző kézi munkákat kell alkalmazni .

Az ilyen dolgokat először mindig a fejben kell rendezni .

Ha nem érzel elég nagy sexuális vágyat,érzelmet a barátnőd

íránt,húzkodhatja a pö**öd ahogy akarja .akkor sem lesz igazi kemény .A reggeli merevedéseknek teljesen más okból jönnek létre ,kár lenne most ezzel keverni,vegyíteni .

Saját magadnak kell a dolgot megoldani,a pszichológus nem fog beléd sexuális érzelmeket tölteni .Lehet hogy ez csak egy látszólagos kapcsolat.Te saját magad írod,vágyfokozó kellene .Itt a gond,keress olyan csajt aki ezen a téren is jól feldob .

2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a reggeli merevedés a rem fázisban kialakuló spontán merevedésekhez tartozik, igen is számít

nekem az a véleményem, hogy nem vonzódsz a partneredhez igazán vagy ő hozzád

illetve izgulsz, görcsölsz

amivel tudsz segíteni ezen:

- igyatok meg ketten egy üveg bort szex előtt

- több előjáték, a barátnődet jobban fel kell izgatnod, hogy ugy mondjam bő nyállal kinyalnod, ugyanis nem lesz annyira szűk és a nyál síkosítót és a nem teljeseen kemény péniszed is be fog csusszanni, és ha már bent van, magára fog találni, hidd el nekem :)

ami meg gondot okozhat, az ha gumiban csinálod és úgy esik össze

- amikor felhúzod: recskázz gumiban. egy ido múlva már ha előveszed a gumit, akkor feláll

- menet közben konyul le: keress olyan gumit, amiben érzel is valamit, pl. lifestyle intensity

2014. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!