Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire lesz csúnya a műtét...

Mennyire lesz csúnya a műtét után a pénisz, ha fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület, plasztika, körülmetélés.
2014. febr. 12. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó dokit fogsz ki semennyire .
2014. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
Én a körülmetélést választottam. Csak. A lányok érdekesnek találják, a férfiak - márha elmondom nekik - szörnyülködnek. Ez esetben hat hétig is eltarthat a gyógyulás - sőt még akár tovább is, nem kell megijedni. El sem tudok képzelni esztétikusabbat egy körülmetélt pénisznél. De hát minden szentnek maga felé hajlik a keze :-)
2014. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... nagyon aggódok egyébként. Megpróbálok keresni egy profi dokit. Egyébként ez gyakori probléma szerintetek vagy egy ember az egymillióból...
2014. febr. 13. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A körülmetélés nekem se jön be,sok nőnek nem is tetszik,a másik hosszú a gyógyulási ideje.De a fitymaplasztikával nem lesz látványos változás a péniszed kinézetében,tehát nem lesz nagy heg stb,gyorsabban is gyógyul.Én ezt választanám.Mindenképpen jó orvost kell találni.A metélésnek a hátránya azt nem lehet nem észre venni,hiszen ezentúl mindig csupaszon villog a makk,és akinek érzékeny a makkja érintésre annak tud kellemetlen perceket a folyton fedetlen makk okozni.


Plasztikát választanám,akkor csak lazítanak a szükületen,nem lesz drasztikus beavatkozás,változás.De a te döntésed,te tested.

2014. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan lessz kb.mint egy megpucolt répa ami 2 hétig vizben volt
2014. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!