Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípőst ettem és most csípi a...

Csípőst ettem és most csípi a vesszőm hegyét, mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól mossad meg a kezed,meg a pö**det is .Nem az az oka hogy csípőset ettél .Még a szemed is nyomkodd meg,hogy teljes legyen a kép .
2014. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb ne a pocsoddel egyel!
2014. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
minek írtok választ, ha 2 síkh***e vagytok?
2014. febr. 12. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés aközött, hogy csípőset ettél, és hogy most csípi?

Hogy került a szerszámodra a csípős valami?

Maszturbáltál, vagy véletlenül vagy hogyan?


Egyébként mosd le szappanos langyos vízben, és hátha leviszi.

2014. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy csípőst eszel, ami -meglepő módon- bekerül a szervezetbe, majd távozik a húgycsövön és a végbélnyíláson keresztül. És nekem szokta csípni, ahogy most is.
2014. febr. 12. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kapszaicin nem ürül a húgyhólyagba, szóval az érdekes.
2014. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha neked csip a vizeleted,akkor lehet hogy húgy úti fertőzésed,vagy prosztata gondod van .Pontosan ez a tünete,így kezdődik .
2014. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az, hogy csípőst eszel, ami -meglepő módon- bekerül a szervezetbe, majd távozik a húgycsövön és a végbélnyíláson keresztül. És nekem szokta csípni, ahogy most is."


Az maximum a végbeledet csípné, de nem a húgycsövedet.

Itt nem áll fent ok- okozati összefüggés feltételezhetően, csak véletlen történt, és te kötöd össze hibásan.

Több információ kellene:

Milyen gyakran történik ez? Milyen csípős dolgokat fogyasztasz, milyen mennyiségben?

2014. febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak ritkán eszek több csípőst. Ha egy keveset eszek, nincs baj. De most pl: megettem egy chilis pop kornt és egyből utána jelentkeztek a tünetek. Máskor soha nem csíp...
2014. febr. 13. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsi sokat foglalkozol a farkaddal. Le kéne nyúlni valahol egy nőt vagy egy gumibabát. Ugyanis ettől, amit leírtál, nem szabad sem csípnie, sem viszketnie - de remekül oda lehet képzelni. Nagy az elme hatalma...
2014. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!