Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípőst ettem és most csípi a...

Csípőst ettem és most csípi a vesszőm hegyét, mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt tudom elképzelni, hogy kipisiltél egy viszonylag kis méretű vesekövet, de ez(ek) a bizonyos kő/kövek ahhoz elég nagy(ok) volt(ak), hogy felsértse belülről a húgycsövedet (akár a makk végénél is, ahol a csőnek kicsit beszűkül a keresztmetszete), ami miatt csípő hatást éreztél.

Ilyen már velem is történt meg, és szinte mindenkivel az élete során, maximum nem tudatosította magában.

Az pedig, hogy most érezted az véletlen lehet, tehát ha nem érintkezett közvetlenül a péniszed a csípős anyaggal, akkor annak ehhez semmi köze, maximum ha olyan speckó ételeket eszel, ami a vesekő képződést elősegíti, és mondjuk történetesen az folyamatosan csípős is, akkor hiheted azt.

Vannak genetikai eredetű betegségek, amikor nem oda illő anyagok ürülnek a húgyhólyagba, vagy bizonyos anyagok nagyobb mennyiségben ürülnek, de ez ritka, bár nem kizárható, hogy veled ez történt, de nem is festeném az ördögöt a falra.

Ha ez a kérdésedben lévő ok-okozati felállás valós, azaz kipróbálod illetve teszteled innentől, és tényleg csíp ha csípőst eszel, és ha nem csípőst eszel nem csíp, akkor keressél fel egy dokit, mert akkor esélyes, hogy nálad valami nem működik rendesen.


De ha abszolút zavar, akkor egy vér, és vizelet vizsgálatot kezdeményezhetsz a háziorvosodnál, és megnézik, hogy van-e benne olyan anyag, aminek nem kellene lennie.

2014. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. febr. 14. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!