Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a páromnak a...

Mitől fájhat a páromnak a heréje? Komoly gond lehet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt ennyiből mégis mi hogy tudnánk megmondani? menjen el orvoshoz és kiderül. egyébként éppugy lehet csak gyulladás is mint ahogy nagy gond id. minél elöbb irány az urológia.
2014. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek jó pár oka lehet.Legalább életkort is írtál volna .
2014. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 34 évesen fájt a herém. Elmentem urológushoz, megvizsgált, diagnózis: hererák....
2014. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 éves
2014. febr. 13. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
15-35 között a LEGGYAKORIBB a hererák.
2014. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van de azért könnyen lehet nem ez okozza! Az én férjemnek is volt hogy fájt és hereviszér gyulladás okozta! Nem kell rőgtön a legrosszabbra gondolni! Menjen orvoshoz minêl elöbb ez nagyon fontos!
2014. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De okos vagy...nekem is ezt mondták: nem kell a legrosszabbra gondolni...és lám, rákos vagyok.
2014. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de nem is kell rémisztgetni itt másokat amikor egyáltalán nem biztos hogy náluk is ez van. Irtam is hogy tudom hogy ebben a korban a leggyakoribb halt már bele közeli ismerösöm, neki 27 évesen kezdödött és 31 évesen halt meg, de nem csak emiatt fájhat. Nem kell rögtön beparáztatni. Az a legfontosabb hogy minél elöbb jusson el orvoshoz. Remélem te már meggyógyultál és csak rossz emlék már a betegséged.
2014. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!