Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha rövid a fitymafékem akkor...

Ha rövid a fitymafékem akkor azzal mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Utána olvastam hogy szinte 5ből 1 embernek van valami gondja a fékkel. Eddig együtt tudtam vele élni de most hogy barátnőm lett kicsit meg vagyok ilyedve hogy szex közbe mit szólna.

Légyszíves rendes válaszokat! Előre is köszönöm



2014. febr. 14. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elmész az urológiára és az egész féket leműtik .Nem csak elvágják ,mert annak semmi értelme nincs .Az eljárás teljesen ingyenes ,és fájdalom mentes.Első esetben csak a vizsgálat van,a műtétre időpontot adnak .

Ha rövid,mint ahogy írod is .

2014. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miután leműtötték járni fogok tudni vagy olyan leszek mint akiz seggberaktak? Szüleim tudta kivűl akarom , tudom nem a legokosabb megoldás őket nem beavatni de ez az én dolgom:/
2014. febr. 14. 13:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi hogy a formája az megmarad vagy eleinte eldeformált lesz?
2014. febr. 14. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz deformált és nem változik meg a formája. De ha nem múltál el 18, akkor a szüleidet nem tudod kihagyni, mert a műtéthez az ő beleegyezésük kell!
2014. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmesz megmutik. Ez kb. 15-20 perc, az injekcio kellemetlen, de ennyi. Utana semmi extra, kenegetni kell, nem fajdalmas. Kicsit erzekeny es ennyi. Normal elet.

Ja es nincs sex 4 hetig es ne is rangasd, mert az faj.

2014. febr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Küldök egy jó leírást.

Egyiket küldöm a másikat most nem találom.

A fent leírtakhoz hasonlót olvastam régen a Gyakori kérések közözött. Mind a kettő sikeres, bevált módszer. Mind a két módszernél fennáll, hogy „a fokozatosságra tényleg nagyon ügyelj!” A másik módszer leírása:

A fitymaféket a bal kezed két ujja közé veszed és a jobb kezed egyik ujjával a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Sokszor kell ismételni! Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek végén, a fityma teljesen hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik.

2018. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!