Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Falásrohamaim vannak, mit...

Falásrohamaim vannak, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általában 3-4 hétig kibírom édesség nélkül, de utána jönnek a falásrohamok, amik eltartanak 1-2 napig.

Megpróbáltam, hogy naponta eszem egy kevés édességet, de nem vált be.

Szeretnék megizmosodni, de nem tudok, ha mindig összeomlik az étrendem. 16 éves vagyok, tehát illene már egy szép izmos test.

Ha lehet adjatok tippeket edzéshez is.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!



2014. febr. 14. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem kell megszüntetni az édesség evést, hanem csak minimalizálni.

Evolúciósan az édes- cukros, és zsíros ételek mindig is előnyben voltak, és elődeink is ették folyamatosan őket, legyen az gyümölcsben, vagy egyéb formákban, mondjuk méz, vagy hangya pete, szóval ez egy természetes késztetés, hogy az édeset keresed, hiszen az agy+test működéséhez elengedhetetlen a többletforrás.

"Megpróbáltam, hogy naponta eszem egy kevés édességet, de nem vált be. "

Pedig ez lesz a megoldás, csak nem jól kivitelezted.

Milyen édességet eszel?

Szőlőcukrot kellene illetve krumplicukrot, és nagy kakaó tartalmú csokikat én a katica étcsokis tortabevonót szoktam enni (olcsó, és finom), és ezzel az addikciót is csitítom. A krémes dolgokat felejtsd el, csak tisztán vidd be minimális mennyiségben.

"Ha lehet adjatok tippeket edzéshez is. "

Konditerem, de ha ez nem lehet akkor pedig otthoni súlyzós+ saját testsúlyos edzést végez. Futás és/vagy biciklizés mindenféleképpen legyen benne. Legyen egy terved, egy napi- heti rutinod amit tudsz követni, és ez egy olyan stabilitást ad majd, aminek köszönhetően nem fogsz meginogni sem, persze mellette ne foszd meg magadat az édességtől, csak keveset vigyél be.

2014. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segített!

Kipróbáltam, hogy naponta eszem édességet, de nem tudom megállni, hogy ne egyek többet. Általában az a vége, hogy felzabáltam majdnem mindent, nem tudok leállni.

Régebben teljesen megvontam magamtól az édességet, vacsorázni sem vacsoráztam. Sikerült elérnem, hogy pálcika sovány legyek. Aztán egy idő után jöttek a falásrohamok. Azóta próbálok visszaállni a normálisra, de úgy, hogy közben természetes étkezéssel elérjem, hogy gyorsan fejlődjenek az izmaim. Járok kondiba, de alig van rá időm, mert tanulnom kell. A vége mindig az, hogy átesem a ló túloldalára.

2014. febr. 15. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez a problémám. Szintén nem eszek 2-3 hétig édességet, de utána pár napig falásrohamom van.


Nekem nem vált be a rendszeres kontrollált édességbevitel.

Abszolút nem kívánom 2 hétig erőszakkal nem kell.

Viszont hirtelen "bepótolom" falással.


Kíváncsian követem a válaszokat, de már az is tetszik, hogy nem vagyok egyedül a problémával.

2014. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!