Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyok már 15 hónapja. Szexulális téren hálistennek soha nem volt semmi probléma. Nem helyes dolog, de most először és utoljára előfodult az, hogy egy másik lánnyal voltam, de csak orális szex volt. Rá következően pár napra észrevettem, hogy a makkomnak enyhén kellemeteln szaga van, miután megmosom alaposan akkor is. Megkérdeztem egy ismerősöm azt mondta lehet, hogy csak gyulladásban van mert nem rég meg is voltam fázva. Előfordulhat az, hogy el kaptam valamilyen betegséget vagy fertőzést?
2014. febr. 15. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Elő... valami penész lehet.
2014. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
o.O ez komoly? és ilyenkor mit tegyek, forduljak orvoshoz ?
2014. febr. 15. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Véletlenek összejátszása is lehet .Én azért nem gondolom hogy ettől lenne,valami fertőtlenítővel kend be párszor .
2014. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!