Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni ha rövid a...

Mit lehet tenni ha rövid a fitymafékem? (16F)

Figyelt kérdés

Beavatkozás,műtétes szükséges?

Gátolhatja a péniszem növekedését?

Ha műtét szükséges, miből áll? Altatás lehetséges a koromban?



2014. febr. 17. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

A rövid féknél nem minden esetben szükséges a beavatkozás. Akkor kell műteni, ha akadályozza a fityma hátrahúzását, vagy fájdalmat okoz/megsérül/elszakad szexuális együttlét vagy maszturbáció közben.

A műtét pár perces. Érzéstelenítést követően a féket átvágják, vagy eltávolítják. Mivel nagyon rövid műtét, nem hiszem, hogy altatnának közben.

A péniszed növekedését nem gátolja.

2014. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Midig akad olyan válasz amit pontosítani kell ,mert kicsit megtévesztő .Egy fék átvágása nem oldja meg a dolgot,ilyet csak a "lusta" doki csinál .Ez egyenlő az elszakadással ,úgy hogy kérjed is a teljes eltávolítását.Ez az igazi megoldása.Semmi nyoma nem marad a műtét után,ami nem pár perces.15-20 perc kb. nagyon sok fiúnál rákérdeztem erre

hogy is van ez igazán ? A te korodban már nem altatnak,

de csak kellemetlen az első tűszúrás.A többit már otthon fogod érezni .A kellemetlen része 4-5 napig otthon lesz .

2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy inkább te vagy mindig kicsit értetlen és nem a válaszolókban van a hiba (akiket valóban folyamatosan a kijavítgatásokkal inzultálsz). Semmi megtévesztőt nem írtam! Csak leírtam mindkét lehetőséget. A fitymafék átvágása pedig nem csak egy vágásból áll. (Ez az állításod már valóban megtévesztő.)
2014. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!