Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 vagyok és nagyon nagy a...

14 vagyok és nagyon nagy a mell bimbom hogy változtasak rajta?

Figyelt kérdés
14. agyok nagyon nagy a mell bimbom pedig nem vagyok dagadt 174 cm 50 kg vékony vagyok és nagyon nagyok a mell bimboim mint egy 200 forintos és nem lapos hanem kifele csucsosodik nem merem le venni a polom nyár ota ilyen strandra nem merek menni mit csináljak ne mondjátok hogy mozogja mert nem vaguok dagadt ja és nem kellenek azok a komentek amibe a helyes írásom szapulják telorol irtam

#mell #fèrfi mell nagyobodás
2014. febr. 18. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kérdés, de sajnos ezekkel a bimbókkal kellesz leélned az egész életed. Próbálj meg minél hamarabb beletörődni.
2014. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kövérnek lenni ahhoz, hogy nagyok legyenek a mellbimbóid... Kicsit eszetlen vagy. Amúgy semmit nem tudsz vele csinálni, ilyen vagy, fogadd el.
2014. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Telefonról is lehet helyesen írni, nekem is megy.

Nem tudsz mit csinálni a hatalmas mellbimbóddal, fogadd el, hogy ekkora.

2014. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2014. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tud az sexi is lenni :)
2014. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy ez így marad.A kamaszkorba értél,és bizony ilyenkor ez is velejárója .A hormonok kicsit másképp dolgoznak.Most vagy megint egy változó korban .

Ne keseredj el .Ez nem múlik egyik napról a másikra .

2014. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem volt ilyen csak most lett tavaly nyár óta ès ha nagy és lapos lenne az nem lenne baj de ez nagy ès hosszu ilyem mint az elsö képen (nem az enyém de pont ilyen) upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/48/Adolescent_with_Gynecomastia.jpg
2014. febr. 18. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Basszus :) nem olvastam el a kategóriát, azt hittem lány vagy.

Szerintem menj el a háziorvoshoz és mondd el neki a problémát.

2014. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tud helyesen írni, az telefonnal sem tud...
2014. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!