Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az hogy lehet, hogy ha a...

Az hogy lehet, hogy ha a gatyam erinti a korulmetelt makkom, akkor nem faj, ha viszont a kezemmel dorzsolom akkor eles fajdalmat erzek?

Figyelt kérdés

10 eve korulmetelt...

Felek, hogy a szex alatt is fajni fog. :(((


2014. febr. 18. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Hmmm.. nos ha már a kezeddel dörzsölöd, akkor javaslom azt hogy nedvesítsd be a makkod valamivel, mondjuk nyállal vagy vízzel, és úgy igazi az élmény, és nem is fáj :)


Szex alatt azért nem fog fájni, mert a lány nedved lesz, és ez miatt nem - de lehet használni síkosítót is. Ha sráccal csinálnád, akkor ugyancsak a síkosít tudom ajánlani.. :)

Azt megkérrdezhetem hogy mennyi idős vagy?

2014. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 es hetero...

benedvesitve bar kevesbe, de csakugyan erzekeny... :(

2014. febr. 19. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Jó válasz kaptál már.Kézzel sokkal erősebben érinted,mint a gatya ahogy hozzáér .Dörzsölésre annak is fáj ,akinek itt

a külső érző idegvéződések elhaltak már .

2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szárazon a nem metéltek pénisze is érzékeny a dörzsölésre! Az érzékenység körülmetélésnél azért csökken, mert több inger éri a makkot fedetlenül.

De ez nem jelenti azt, hogy a makkon található idegek a körülmetéléstől elhalnának! Szóval normális, hogy a makkod továbbra is érzékeny, emiatt ne aggódj!

2014. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tobb, mint 10 eve korulmetelt es sokszor a nadrag is bantja a makkot, de szexnel meg nem eleg erzekeny, ezt vettem eszre
2014. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!