Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 éves vagyok kb 1 éve...

20 éves vagyok kb 1 éve vizelés után sokáig kell csepegtetnem, mert különben ha utána leülök becseppen pár csepp?

Figyelt kérdés

Most van sok szabadidőm utánanéztem a neten és kicsit aggaszt,hogy ez most akkor normális vagy nem ?

Néha akadozik is ,de nincs vizelettartási gondom,vagy éjszaka nem kelek fel vizelni és "semmi egyéb" ,csak becsurran,ha leülök vizelés után.(ha nem csepegtetem még 10 mp ig vizelés után .) És néha kicsit akadozik.



2014. febr. 19. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2 csepp az teljesen normális is .De amit leírtál annak azért még sem úgy kellene történnie .Menjél el urológushoz,prosztatavizsgálat biztosan lesz,mert köze lehet hozzá .
2014. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az nem gond ,hogy már 1 éve így van ? csak eddig nem foglalkoztam annyira vele...
2014. febr. 19. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha aggaszt, menj el orvoshoz. Senki sem fog kiröhögni miatta! Ami itt elhangzik, mind csak feltételezés.


Amennyiben elmész orvoshoz, kíváncsi lennék az eredményre (ha esetleg megosztanád)!


üdv

2014. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!