Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti hogyan hordjátok a...

Fiúk! Ti hogyan hordjátok a gatyában a péniszeteket? Hátrahuzva, vagy bőrrel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
egy nyugalmi állapotú péniszen hidd el rajta van a bör és nem huzzák csak ugy hátra mert az kellemetlen lenne ahogy hozzáér a nadrág. tehát rajta van, remélem most igy már nyugodtan fogsz tudni aludni. ez volt ám az életbevágóan fontos kérdés.
2014. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a természet megoldotta a kérdést.

A legtöbb állat a testüregébe visszahúzva, tehát védve a külső behatásoktól hordja a péniszét.

Nekünk embereknek a fitymával oldotta meg a védelmet a természet. Egyes bennszülött törzsek férfi tagjai pénisztokba hordják a péniszüket. Még így is védik.

Tehát védeni kell.

Nem értem azokat akik csak hóbortból, divatból hátrahúzva hordják vagy metéltetik. Más az ha valami miatt orvosilag indokolt a fityma eltávolítása.

2014. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lefelé állítva, és nincs hátra húzva a bőr
2014. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek az előttem válaszolókkal.

Azért van a bőr,hogy védje a makkot.

2014. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a zsebemben.
2014. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem húzom hátra a bőrt,természetes állapotában hordom.
2014. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2/6 én is így vagyok vele,nem hiába nőtt az oda,és meg figyelhető hogy csökken a metélések aránya és nem is a legkulturáltabb népektől ered,,viszont egyre többen akarnak belőle divatot teremteni hazánkban.Egy biztos még ha lenne is szükületem,csak a legvégső esetben metéltetném magam körül,nagyon utána járnék,mert sokan ezért játak porul,mert nem tudtak a többi kezelésről.Egészséges fitymát nem kell vagdosni,nem hiába van az ott.
2014. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint a 2 vagyok. És ugyanez a véleményem a fanszőrzetről.

Mondjuk a fanszőrzetnél a kurtítás még belefér.

2014. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hátrahúzva bele is halnék a fájdalomba :O

Am #7, nekem volt szűkűletem, de megoldottam műtét nélkűl, szóval ha nekem ment, akkor másnak is menne :)

2014. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!