Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti hogy borotváljátok a...

Fiúk ti hogy borotváljátok a péniszeteket? Nekem a hímvesszőmön is van szőr de nemsok.

Figyelt kérdés
Plussz kis pöttyök vannak mèg a zacsin meg a farkamon. Rendesen.mosom mégis . Mit tegyek?
2014. jan. 5. 20:12
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:

a zacsit is borotválod?

Piros pöttyök az az miatt lehet h nem fertőtleníted le rendesen a borotvált részt, vagy a borotvát...

Én ollóval szoktam vágni, az is bőven megfelelő.

2014. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem borotváltam.. Raknék fel képet csak hogyan lehet? Képmeg -osztót ismersz ?
2014. jan. 5. 20:25
 3/7 II.Dartheon ***** válasza:

csak amerikait ismerek, milvel a játék amit toltam ott azt ajánlották

imageshack.us

itt meg azt hiszem a kepfeltoltes.hu

2014. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]



[link]

A kis pöttyök nem látszódnak jól mert teloval keszult. :(

2014. jan. 6. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Borotválásnál nagyon fontos, hogy mindig tiszta legyen a borotvád! Csinálhatod fürdés közben, mert hő hatására a bőr felpuhul. Használj sok habot és minden lehúzásnál öblítsd le a pengét!

Egyébként a hosszú szőrt előbb ollóval rövidre vághatod, a többit pedig a borotvával leszedheted.

Borotváld a szőr növekedésével megegyező irányba (Így nem lesz olyan sima, de szerintem így kevésbé irritálod a bőrt). A herezacskónál óvatosan csináld, mert könnyen megvághatod magad! Borotválás után mosd le rendesen és használj valamilyen bőrnyugtatót (esetleg fertőtlenítőt)!

A hímvessződön egy kevés szőr még normális. A pöttyök pedig lehet, hogy Fordyce pöttyök. Nézz utána! Ha azok, azt nem kell kezelni, ha nem zavar.

2014. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem borotválom,csak rövidre fazonra vágom,a csupasz nem férfias.de tartsd tisztán a borotvát.
2014. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom milyen pöttyökre gondolsz, nekem nagyon kicsi dudorok vannak, de megfigyeltem egy két év alatt hogy ezekből nőnek ki az egyes szőrszálak később. Még rendesen benne vagyok a kamasz korban (17éves), úgyhogy gondolom most alakulnak ki ezek a dolgok, most növi be a szőr azt a területet, de azért remélem ennek a kornak a végével ezek is eltűnnek, mert ha épp úgy hokizok hogy beszappanozom, olyankor eléggé érződik, és kicsit furi érzés, legalábbis a kezemnek. Ha valaki tud ezekről valamit, èn is nagyok kiváncsi vagyok.
2014. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!