Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/Férfiak miért hátrahuzva...

Fiúk/Férfiak miért hátrahuzva hordják a farkukat a gatyában?

Figyelt kérdés
Mindenkinek akinek odanézek,.... tanárnak, apámnak,fürdőhelyen ismeretlennek, uszodába vagy unokatesómnak miért van hátrahuzva a farkuk?
2014. febr. 20. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
az igen! lesed apádét?
2014. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mit láttál, vagy hogy te ezt hogy képzeled el magadban, de én nem láttam még ilyet ...
2014. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokat segitetek komolyan -.- ...és nem lesem apámét, hanem uszodába volt...
2014. febr. 20. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Hogy érted ,hogy a farkuk hátra van húzva ? A makkon a bőrt ? De ezt csak az uszodai zuhany alatt láthatod .Hogy látsz be mások gatyájába ,ez kicsit érdekes .
2014. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ugy hogy nemvédi nekik a makkot a bőr...
2014. febr. 20. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
hogyhogy hátrahúzva, benyomják a lábuk közé? elég kényelmetlen lehet? fura környéken élsz vagy ez vmi új divat?
2014. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
ja hogy nincs fitymájuk. pl. mert körül vannak metélve. vagy pedig hülye új divat, hogy éljünk úgy mintha metéltek lennénk. biztos izgalmas dolog ez annak aki csinálja, de én nem csinálom. a fityma nem egy fölösleges szerv szerintem, a körülmetélés pedig csonkítás, főleg ha semmi egészségügyi oka nincs
2014. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik hátrahúzva hordják, pl. hogy csökkenjen a makk érzékenysége. De az is lehetséges, hogy egyszerűen csak hátrahúzták zuhanyzás közben és nem húzták vissza (ha szárazra törlöm fürdés után, nekem sem mindig csúszik vissza magától teljesen).

Vagy lehet, hogy a körülmetélt péniszt összekeverted a hátrahúzott fitymával. A makk a körülmetélt férfiak esetében mindig szabadon van.

2014. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem tapasztaltam... lehet hogy ők körül vannak metélve, aztán azért.. de én sráclétemre nem szeretem ha nincs rajta a bőr a makkomon, eléggé zavarna a dolog..
2014. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hátrahúzótt fitymával jobban szellőzik a makk. Me, pállik be, nem lesz túrós. Igaz, meg kell szokni.
2014. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!