Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon elkezdtem izzadni úgy...

Soós László Bálint kérdése:

Nagyon elkezdtem izzadni úgy négy hónapja és nem tudom mitől lehet. Milyen dolgot ajánlanátok rá, hogy ez elmúljon? Én hallottam a Solutio Antisudoricáról és szeretném, ha erről írnátok nekem, hogy hatásos-e vagy hogy kell használni, mikor stb.

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Az izzadás egy nagyon hasznos dolog.A szervezetből nagyon sok méreganyag távozik ilyenkor. Az izzadás nem más ,mit a

test hőszabályozása .Persze az életkor írás megint hiányzik

ebből is lehetne sok mindenre következtetni .Az okot kell megkeresni,ha ezt nem természetesnek itéled meg .A háttérben egyéb betegség is lehet.Inkább az orvost ajánlanám .

2014. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2014. febr. 20. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet izzadni sajnos. Ez lehet természetes és lehet betegség tünete is. Orvos, kivizsgálás, teljes vérképet jó lenne csináltatni
2014. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én kicsi korom óta nagyon izzadok, de csak a hónaljam. Mai napig is..bár 1 hete próbáltam ki én is a Solutio antisudoricat...és...BEVÁLT :)Alig hittem el, bár sokan azt mondják nem valami egészséges.Eddig 3x használtam, egy vattakorongra tettem egy nagyon picit, és úgy vittem fel lefekvés előtt.Reggel meg csak besprayztem magam, és ennyi :)
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak ez vállt be,erősen izzadtam de nem volt nagyon erős szaga,csak ha testmozgást végeztem,tesiztem,de a felsőim mindig vízesek voltak,minden polóm átütött izzadság foltos volt,ami nagyon kellemetlen,sokféle terméket kipróbáltam sikertelenül.


Aztán megvettem ezt és este ,fürdés után bekentem vékonyan a hónajam,mást nem használtam este,másnap meg sima sprayt fújtam rá és nem izzadtam már olyan erősen,heti 1-2 alkalommal használtam eleinte,aztán már csak havonta néhányszor.Nekem bevállt.Frissen borotvált,tehát aznap vborotvált hónajra,(ha borotválod)ne használd,meg kicsípi.

2014. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtatok és segítettetek! Most próbáltam ki énis az S.A.-t és nekem is bevált.
2014. febr. 23. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki,azt írják néha azért van hogy erős lesz a szagunk mert a hónajnál végülis bacik telepednek meg és azok okozzák a szagot,valamilyen újságba volt.Ez a szer meg úgy néz ki kiírtja azokat a bacikat.
2014. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!