Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a probléma forrása és...

Mi a probléma forrása és orvosolható-e?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!!

17 éves vagyok. a Párommal már ideje lenne a szex,azonban gondom van.

A Péniszemről a fitymát lankadt állapotban simán hátra tudom húzni. Merev állapotban viszont nem jön hátra,csak a makk feléig vagy negyedéig kb és megakad. Maszturbálásnál is ha úgy kezdem,hogy a fitymát hátrahúzom a makk végéig és úgy maszturbálok,akkor a makk tiszta száraz és ha mondjuk sikosítót vagy valamit ráteszek úgy fel sem akar állni,de ha kicsit jobban feláll akkor olyan feszítő érzésem van mintha a makk el akarna durranni.xd és ha úgy masztizok akkor a makkon nem olyan jó érzés mintha fitymával csinálnám. Csak úgy tudok masztizni normálisan ha a fityma rajta van a péniszen. úgy nincs semmi gond és azonnal feláll. Segítsetek mi lehet a gond ? Fitymaszűkület vagy valami más betegség. Így tudok szexelni ? :( Sűrgős lenne kérlek benneteket segítsetek és értelmes válaszokra lenne szükségem. köszönöm.


2014. febr. 25. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy enyhe szűkületet gyanítok a dologban .Mereven ezért érzel feszülést.Szárazan biztos hogy nehezen mennek a dolgok így .Orvosnak is elmondhatnád a gondodat .
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Relatív fitymaszűkület. Vidd el a legközelebbi Urológia szakredelésre, ott majd megmondják, hogy mit kell tenni. Így nem lehet normális nemi életet élni, érdemes megműttetni (körülmetélés), nagyon sok pozitív hatása van.
2014. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha pl teszek rá valamilyen krémet hogy síkos legyen és hátrahúzom mielőtt álnna és úgy masztizok akkor nem felszűl és feláll akkor sem. de ha áll akkor pl. nem tudom visszahúzni csak nehezen. vagy akkor nem tudom hátrahúzni csak félig ha visszahúztam. a nem feszül és hátrahúzom . az nem baj ha nem jön vissza csak ha lekonyúl.úgy tudok szexelni ?
2014. febr. 27. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyhe szükület,el kellene kezdened a fitymád a kádban meleg vízvben tornáztatni minden nap.Tehát a fitymád óvatosan hátrahúzkodni,mintha masztiznál,akkor lesz ez eredményes ha merev lesz a péniszed és folytatod,addig húzd hátra ameddig tudod és mindig szépen tovább tudod majd húzni és nem fog már feszülni az.pár hét,1 hónap alatt javulhat.Ha nem válik be akkor kérj urologustól időpontot.
2014. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!