Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom az érzéseim miatt. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom az érzéseim miatt. Ez súlyos probléma vagy orvosolható?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, kb egy fél éve együtt lakunk.

Szeretjük egymást, de nem tudom ... mostanában olyan furcsa minden.

Megvan a megszokott rutin, néha teszünk ebből kitérőt extrásabb programokkal, nem is tudom elképzelni az életemet nélküle, de bennem bujkál valami úgy érzem...


Nekem ő az első komoly kapcsolatom , szeretem, és ha kicsit benőne a feje lágya az egész életemet el tudnám vele képzelni akármilyen klisének tűnik. Pozitívan nézem a dolgot.. de.. néha akár egy romantikusabb film vagy történet eszembe juttatja velem a kapcsolatunk elejét... Meg a régi flörtöket.

Az érzést, azt a bizsergető bizonytalanságot, a kacérkodást...és most ez elkezdett hiányozni...

Azon gondolkodtam, hogy egyszer ha elmegyünk bulizni felszedhetnék újra egymást,egy kis játék... :S


Nem tudom mi van velem.

Elmúlik ez?



(20/L)


2012. aug. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet egy kicsit kezd laposodni a kapcsolat, ha nem változik semmi a jövőben lehet csalás lesz a vége..
2012. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de hogyan lehetne megoldást találni erre?

szexszel semmi gondunk nincs, bulizni vagy iszogatni együtt megyünk + haverokkal, sokszor kimozdulunk.

féltékeny vagyok mint az állat, nem bírom ha nincs mellettem, ez oda-vissza ennyi idő után is megvan köztünk...

viszont amikor ilyet látok,vagy kicsit összekapunk mindig elkezd járni az agyam..

2012. aug. 28. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmúlik, ha kiéled magadból azt a valamit ami "bújkál" benned.


Még nagyon fiatal vagy, és nem szereztél elég tapasztalatot. Ebből lesz pár év után válás/szakítás/megcsalás.

2012. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek néha külön bulizni úgy izgisebb lesz!ha minden hova együtt mentek egy idő után megunjátok egymást!
2012. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!