Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok és eléggé...

13 éves fiú vagyok és eléggé szőrös a lábam. Szerintetek mi legyen? A többi lennt

Figyelt kérdés
Amikor eljön a nyár ugye jön a rövid gatyás idő és mivel 13 évesen eléggé szőrös a lábam nagyon kényelmetlenül érzem magam, mivel az osztálytársaim közül még senkinek sem szőrös nagyon a lába maximum egy kicsit. Mi javasoltok mit csináljak ha nem akarom magam ennyire kényelmetlenül érezni a többiek között?

2014. márc. 2. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hajnyírógéppel kompenzáld egy kicsit. NEm kell teljesen nulással de vágj le belőle aztán kész. :D
2014. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
amire eljön a nyár hidd el a többi fiúnak is több lesz. egyébként semmi ciki nincs ebben hogy neked szörösebb, legalább férfiasabb vagy már most. Ök meg még fiúsak.
2014. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell levágnod a szőrt a ládadról, teljesen fölösleges, és nem gond az, ha a többieknek nincsen :)
2014. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Hát, szerintem ez pszichiátriai eset.
2014. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy szőrszálat se vágjál le .Akkor jobban fog nőni .

Sok esze lehet annak aki ilyet javasol neked .

Férfiasodsz ,azért ilyen .

2014. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ne hogy levágd,te fiú vagy,már kamasz,ne lány a férfiak lába is szőrős,ha valaki cikizne akkor szólj be neki bocs haver én férfi vagyok nem kis lány nem tehetek róla hogy te későnérsz.Korábban örültek a fiúk amikor elkezdtek szőrősődni mert az a férfiasság jele volt,hogy már nem kisfiúk ma meg arra buzdítják a fiatalok egymást hogy olyanok legyenek mint a lányok,csupaszok jézusom.


Már europai országot megnézel ott még csupasz hónajú kamaszt sem látok,nem hogy csupasz lábut

2014. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló is én vagyok,na a fiúkra,férfiakra gondoltam hogy még a hónajuk sem csupasz,csak most a sok tini akar kislánynak kinézni.Lassan nem is lesz olyan hogy férfi nagyon úgy néz ki.
2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem akar senki sem kislánynak kinézni, csak fiatalabbnak


kérdező, te már serdülsz


a tököd is szőrös, az övék még nem


ennyi


vagy serdületlen kisfiúnak akarsz kinézni?

2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 5. és ha jobban nő tőle? Akkor mivan? Lenyírja megint és kész. Igényes lehetsz.
2014. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég visszataszító lehet ha olyan a lábad mint csuvákkának. :D Egy kicsit lenyírod aztán kész. Attól még férfias leszel. Csak igényesebben fogsz kinézni. Senki sem mondta, hogy borotváld le.
2014. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!