Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet leoldani a...

Hogyan lehet leoldani a fitymáról és a makkról a rárakódott ondót?

Figyelt kérdés
Elég súlyos fityamszűkületem van egy ideje.Tervezek elmenni az urulógushoz csak így nem szeretnék ,hogy tiszta ondó.A makkom fele csupa fehér és a fitymám belseje és a vége is kívülről.Gondolom akkor lett olyan amikor maszturbáltam és belefolyt és mivel fitymaszűkűletem van nem tudtam letörölni.Mivel lehetne ezt leoldani?

2014. márc. 3. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Böááá ember. Na vazzeg...üljél már bele egy kád fürdővízbe. Atyám, milyen igénytelen ember lehetsz. Ne haragudj, de ez az igazság.
2014. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

amikor pisilsz fogd be a fütyid végét,

-ekkor a pisi kicsit visszafelé folyik a bőr alá és mindent kimos ,

na most már elengetheted ,de ugorj félre,mert mindent lefröcsköl ))

2014. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, nem mosakodsz?

Nem az a minimum, hogy játszás után megmosod, hogy ne büdösödjön meg ne ragadjon?

O.o


Áztasd ki, ha másként nem jön.

2014. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Menj el dokihoz, ne csak tervezd! A fitymaszűkület megoldása pitiáner dolog, kétperces műtét sincs.


A másik: a dokit nem érdekli a dolog.

Ülj szépen bele bele egy kád jó meleg vízbe és tiszálkodj meg, amennyire csak lehet. A többit a doki betudja annak, hogy fitymaszűkületed van.

2014. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy "egy ideje" ? A szűkület az általában nem szokott kialakulni ott, csak legfeljebb valami nagyon ritka, hegesedésnél. Meg hát azért azt kisgyerek korban a mosdató szülő szokta kezelgetni....
2014. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
minden nap fürdök és meg is mosom de nem akar lejönni, sajnos apukámtól örököltem ,kiskoromban még nemvolt gond de most egy 2 éve előjött.
2014. márc. 3. 14:45
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
-tegyél róla fényképet....
2014. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
bocsi de nem
2014. márc. 3. 16:29
 9/18 anonim ***** válasza:

A fitymád alatt nem csak sperma lehet, hanem szmegma (vagy még genny is). Jobban jársz, ha minél hamarabb elmész orvoshoz, mert a fitymád alatt összegyűlt anyagoktól gyulladás is kialakulhat!

Tisztítani talán úgy tudnád, hogy gyógyszertárban kapható kis méretű fecskendővel vizet, esetleg kamillás főzetet (ami gyulladáscsökkentő hatású) fecskendezel a fitymád alá.

Egyébként teljes fitymaszűkületnél a tisztálkodás nehézkessé válik. Ezzel az orvos is tisztában van, tehát nem fog meglepődni, bármit is talál a fitymád alatt!

2014. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem amúgy nincs letapadva csak szűköletes.
2014. márc. 3. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!