Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymáról le kell húzni a...

A fitymáról le kell húzni a bőrt teljesen? Nekem merevedési állapotban csak a makk pereméig se megy le teljesen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na ennek szerintem ess neki mégegyszer!
2009. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Először fogalmazd meg a kérdésedet normálisan aztán várj értelmes választ!
2009. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A fitymáról le kell húzni a bőrt végig? Ha igen, akkor az a baj, hogy nekem merevedési állapotban csak a makk pereméig se megy le teljesen a bőr.


Esetleg így?

2009. okt. 25. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
ha nem fáj szex közben, meg amúgysem, akkor nem baj.
2009. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A fitymát mereven is teljesen hátra, a makk alá kell tudni húzni. Ha nem megy, akkor van vmennyi szűkület, amit rendbe kellene szedni.
2009. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megfogalmazom neked rendesen!:

Szal:

A fitymáról a bőrt teljesen le kellene húzni? Nekem merev állapotban még a makk pereméig sem megy le, nem hogy teljesen!


A kérdésemre:D a válasz:

HA 13-14 éves vagy, akkor van esély arra, hogy ha fitymaszűkületed van, akkor elmúljon nyom nélkül, de ha már kinőttél a kamasz korból és súlyosnak látod a problémát(zavar a szexben, vagy egyéb esetben), akkor el kell menni urológushoz és körül kell metéltetni magad!

HA pedig csak rövid a féked és zavar a szexben, vagy más dologban, akkor el kell menni urológushoz és Ő majd átvágja a féked és minden jó lesz, ha pedig nem zavar, akkor nincs gond, nem kell vele foglalkozni!

2009. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nemár mindenki a szűkülettel jöjjön.......mindenkit ész nélkül küldtök körülmetélésre....először a RÖVID FÉK-re kéne gondolni, az ugyanis nem igényel metélést, és gyakoribb probléma mint a szűkület.

úgyhogy kedves kérdező, először vizsgáld mega fékedet, h neme azmiatt nemtudod hátrahúzni.

ha igen, az nemakkora probléma, deha zavar akkor orvos bemetszi neked, aztán jólesz.

2009. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még jó, h leírtam a második lehetőséget is! Ugyan azt írtam, amit te, szal én gondoltam a rövid fékre is!El kellene olvasni rendesen!-.-
2009. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én téged felpontoztalak, nemrád vonatkozott az amit én írtam, hanem így általánosságban
2009. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elképesztő, ami itt folyik. Valaki beírja, hogy valami baja van és jönnek a körületélős oldal buzgó reklámozói és mindenre egyből válaszolják, hogy "körül kell téged metélni" ez valami Monthy Python - jelenet? Vagy mi?


Mert viccnek elég rossz, barbár csonkolást reklámozni olyanoknak, akik ráadásul esetleg kisebb vagy nagyobb bajban vannak :(


Miért nem moderálják ezeket ki innen?

Komolyan, röhej....

2009. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!