Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Elfogytak" a barátaim, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elfogytak" a barátaim, és nincs is kedvem embereket megismerni, ugyanúgy "megunnának" ők is (ami ennél is rosszabb érzés lenne). Mit lenne célszerű tenni?

Figyelt kérdés

Talán a legrosszabb, hogy újabban nem tudok elképzelni olyan dolgot, amit szívesen csinálnék, élvezném, boldog lennék tőle.

Nem látom értelmét befejezni a tanulmányaimat, rosszul vagyok a gondolattól, hogy ezen a területen kellene majd dolgoznom.


2013. dec. 5. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni!
2013. dec. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok... nekem is kb. elfogytak a haverok, mindegyikük elköltözött már innen. Akikkel napi szinten beszélek Ők pestiek, de csak neten tudunk dumálni, meg nagy ritkán, ha összefutunk. Tanulmányaimat most fejeztem be, de nagyon nem akarok ezen a területen dolgozni... tulajdonképpen azt sem tudom, h mit csinálnék szívesen.

Na mind1 segíteni sajnos nem tudok, csak azért írtam le, ezt mert eléggé meglepődtem ahogy olvastam, kb egy az egybe leírtad azt ami velem is van ....

2013. dec. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez a helyzet.

Ha nincs kedved emberek közt lenni, ismerkedni, akkor ne ismerkedj. De 1-2 barát nélkül azért szar az élet.

2013. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, meg biztos lesz is. A téli időszak ilyen depresszív, sötétebben látsz mindent. Én most eljárok táncolni, és örülök ha van egy kis szabadidőm mellette lustálkodni. Te is próbálj ki több elfoglaltságot, olyan nincs hogy valami ne tetszene meg.
2013. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!