Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Párom péniszén...

Mi lehet ez? Párom péniszén minden szeretkezés után piros, tele van foltokkal, enyhén viszket, kellemetlen neki. Váladékozni nem váladékozik. Canestent próbálta, nem használt. Mi lehet ez, hova forduljon/ forduljunk?

Figyelt kérdés

Magamon nem vettem észre semmit ( bár pár napja viszket picit), ő már hetek óta küzd vele.

Kezdem unni, hogy egy alkalom után hetekig semmi... :(

Légyszi, normális válaszokat


2014. márc. 7. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvszerre érzékeny. Nyáladra érzékeny. HA meg óvszer nélkül csináljátok akkor a dörzsölődésre, egyéb dologra érzékeny. Nekem is néha előfordul, és nem tudom miért, mert nem mindig! Talán akkor a legjellemzőbb ha frissen mostam meg, és után szeretkezünk, talán a víztől, tusfürdőtől érzékenyebb, aztán abban a savas környezetben kipirosodik. Próbáljátok ki óvszerrel, ha akkor is ilyen, akkor orvoshoz kell menni.
2014. márc. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Óvszer nélkül csináljuk, tesót tervezünk :/ Szóval akkor nincs gond?
2014. márc. 7. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nincs gond! Nőkön gyakran nem okoznak szembetűnő tüneteket a fertőzések,mert amúgy is van folyásuk valamennyi és gyakran a partner megy el orvoshoz,mert panasza van. Remélhetőleg nincs gond,de főleg,ha babát szeretnétek nem ártana elmenned orvoshoz!
2014. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Valószínűleg az lesz... :(
2014. márc. 7. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
a párod menjen el urulógushoz. Te pedig nőgyógyászhoz. Lehet gomba, lehet bármilyen baktérium fertőzés, ondó hólyag vagy prosztata gyulladás.
2014. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. márc. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!