Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után vagyok,...

Körülmetélés után vagyok, hosszú idö a felépülés? Többi lent.

Figyelt kérdés
1 nappal vagyok körülmetélés után. szerintem elég jól sikerült a mütét, de a makkom nagyon érzékeny. Nem merek hozzányúlni mert azonnal fáj. Gézt tettem rá, de amikor levettem az is nagyon fájt. Ez mikor fog csillapodni? Illetve mikor szabad zuhanyozni, mikor érheti víz?os még kamillával mosom és neogranormonnal kenem. Ha jobban lesz, késöbb nem lesz érzéketlen és kérges? Ha nem mozog, dörzsölœdik a gatyában, ugyan olyan érzékeny marad?

2014. márc. 8. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

A makk a korulmeteles utan nem olyan, mint elotte, semmikeppen. A foltosodas nem egy betegseg eredmenye, hanem van es kesz. De mivel nincs elobor, igy latszik. Pl nekem is. Es nem erdekel, hogy ki mit gondol errol, nekem ez pl zavaro, hogy latszik a makkom, ami foltos. Es akkor meg a tobbi problemarol nem is beszelek, amit a korulmeteles okoz igy utolag, tobb evvel a mutet utan.

Szoval sok hozzaszolohoz hasonloan en se ertem, miert kell ennyire reklamoznia itt egy par orultnek a korulmetelest, ez kicsit beteges.

En korulmetelt vagyok es elo pelda vagyok arra, hogy miert rosszabb a vagott, mint a termeszetes.

Ez van. A tobbi meg csak duma.

2014. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

Én a 44%-ossal teljesen egyetértek,hiszen ma már simán ha valakinek szükülete van(de korábban is)lehet más sokkal kisebb beavatozást és a nemiszerv kinézetében történő változást igénylő beavatkozással gyógyítani.És valóban akik írtak sokan azt mondták hogy bizony metélést követően lett foltos,hámló a makkjuk nem is kis mértékben.


Tehát kicsit érdekes hogy addig nem volt ennek nyoma,most meg hogy lehet hogy feleslegesen metélve lettek,hiszen lett volna sok esetben más mód,ezzel kell együtt élni és nem lehet ezt eltüntetni sem.


Akkor mi jobb,kérdem én?

-Ha nem metélünk,hanem bemetszéssel kezeljük,vagy fityma plasztikával a szükületet és megszüntetjük azt,viszont nem lesz kérgesedés,foltosodás,szárazság látható,vagy esetleges érzékeny makk?Nem kell 4-6 hetet gyógyulásra várni és egy új kinézettel barátkozni,esetleges beszólogatások,megbámulások célkeresztjévé válni.


-Vagy ha ész nélkül metélünk és nem monjuk el mik merülhetnek fel metélés után és a többi lehetőséget a betegség kezelését illetően?


Szerintem azért igen is mindenről tájékoztatni kellene a betegeket,minden alternatívát elmondani nem?Talán úgy körültekintőbben tudnának dönteni.

2014. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Én saját elhatározásból metéltettem magam körül, január 15.-én, nem lett volna muszáj, de én nem voltam kibékülve a fitymámmal, nagyon sok bőr volt, szexnél kb. nem is a lányt, hanem saját magamat éreztem. Kb. 2-3 hét után múlt el az érzékenység, amikor estek ki a varratok kb a 4.-5. héten, az újra borzalmas volt, járni alig bírtam. Aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem fáj, nem érzékeny. Én az első 2 hétben abszolút kerültem vele a vizet, de ezeket az orvosodnak el kellett volna mesélnie. A 40. naptól többször jópárszor volt bevetésen, az első 4-5 alkalomnál még óvatosan. Az egyik legjobb döntésem volt életemben, a szexuális életem 10 szer jobb lett minimum és a párom is ezen a véleményen van, de sokkal könnyebben kiszárad a barátnőm puncija, ezért egy síkosító azóta biztos ami biztos mindig ott van a táskámban, így már ez sem probléma. :)))


22/f

2014. márc. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

Az azért kicsit baj,hogy végülis segédeszközt kell használni ilyen fiatalon már,mert a sikosító is az ha úgy vesszük.De hallottam hogy akik metéltek ott bizony van akinek még a maszturbáláshoz is kell sikosító,bár nem tudom elképzelni mit is húzkod pontosan.


De amúgy teljesen nem értelek mert ha sok volt a bőr,akkor bőven elég lett volna azt rövidebbre szedni,nem teljsen fedelettlenné aztán meg szenvedni vele hetekit.

2014. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

"bizony van akinek még a maszturbáláshoz is kell sikosító,bár nem tudom elképzelni mit is húzkod pontosan."-Tehát lényegében fogalmad sincs róla, hogy miről is beszélsz pontosan, de azért határozott véleményed az van ezzel kapcsolatban... Így már persze sok minden világos.


"De amúgy teljesen nem értelek mert ha sok volt a bőr,akkor bőven elég lett volna azt rövidebbre szedni,nem teljsen fedelettlenné aztán meg szenvedni vele hetekit."-Gondolom itt a részleges körülmetélésre gondolsz, ami ugyan úgy több hétig gyógyul.


"Lichenről hallottam már ha valóban ez okozza a kérgességet,foltosságot,de akkor mért van az hogy sokaknál a metélés követően következik be és addig nem volt ennek semmi jele? '- Így már a kérdés okát is értem. Ha jól sejtem nem vagy tisztában a betegség pontos tüneteivel sem. (Mentségedre szóljon, hogy magyar nyelven valóban kevés infó van erről).


"kérgesedés,foltosodás,szárazság látható,vagy esetleges érzékeny makk"-A következő bibi ott van, hogy akinél megjelenik a kérgesedés, foltosodás, szárazság, azoknál pont hogy a makk érzéketlensége jellemző.


Itt egy videó a betegségről, hogy legalább nagyjából tudd, hogy miről is vitatkozol.: [link]


"Ezért szokták mondani nem mindenkinek jó a metélés mert akinek fitymával is érzékeny volt a makkja annak utána nem lesz kellemes."-Minden fiú makkja érzékeny. A körülmetélést követően az érzékenység pont hogy csökken, mert a makkot sokkal több inger éri fedetlenül, mint előtte. (Az elején tapasztalt érzékenység fokozatosan elmúlik.)

2014. márc. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%

Nyilvan sokaknak az a legkenyelmesebb allaspont, hogy a teljes korulmeteles mindenkinek nagyon jo es aki ugy erzi, hogy nem igy van, az teved, vagy hazudik.

Pedig nem.

2014. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a videóklinikás linkeket szerintem nincs értelme erőltetni, némelyik nagyon amatőr.
2014. aug. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!