Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek hogy fityma szűkületem...

Félek hogy fityma szűkületem van. Lehetséges?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Lankadva még letudom húzni meg minden,

de amikor áll akkor is letudom húzni csak egy picit fáj.

Nem szeretnék a szüleimnek erről beszélni, házilag nem lehet orvosolni? :S



2014. márc. 9. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! Ez enyhe fitymaszűkület lehet, vagy esetleg rövid fitymafék attól függően, hogy hol érzed a fájdalmat pontosan. Jobb lenne, ha inkább megnézetnéd orvossal!
2014. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy leírod enyhe szükületed lehet,ezt még lehet hogy tudod otthon gyógyítani,ezentúl fürdéskor,meleg vízben mindig húzkod hátra a fitymád,akkor lesz hatásos ha már merev lesz a péniszed,elvileg ez idővel segíthet,pár hét alatt javulást érezhetsz,hogy könnyebben megy hátra a fitymád és nem is fáj,vagy feszül.


Ha nem válik be akkor egyedül is el tudsz menni sztk-s rendelésre,urologushoz,nem is kell senkinek megtudnia és a leírtak alapján már ha fityma szükületről van szó akkor lehet elég lesz szteroidos kenőcs rá.


De valóban meg kellene nézned hogy a fitymád feszül,vagy a fityma féked.Ha utóbbi akkor rövid a féked azt elszokta az orvos egy műtét során vágni.De első hallásra f. szükületnek hallatszik.

2014. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy igen enyhe szukulet. Nyujtogathatod a furdes utan, kenoccsel kicsit lazithatod, puhithatod a bort. Biztos, hogy nem kell semmilyen orvosi beavatkozas. Vigyazz, ne repedjen be a bor a tornaztatasnal!
2014. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!