Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után lehet,...

Fitymafék műtét után lehet, hogy fityma szűkületem is van?

Figyelt kérdés

Három hete elvágták a fitymafékemet, mert túl rövid volt. Azt mondta a doki, hogy most már minden rendben lesz, a fityma rendesen hátra fog csúszni. Ameddig varratok voltak a makkomban és a hímvessző hátsó részén addig nem nagyon húzhattam hátra, csak hogy betadinos kamilla teába áztassam. Így három hét elteltével merevedéskor nem csúszik a makk mögé a fityma. Lehetséges, hogy a fitymafék műtétem után is probléma van a fitymámmal és a doki valamit elnézett?Amikor nincs merevedésem akkor rendesen hátracsúszik,mosni tudom rendesen azzal nincs gond.

Komoly válaszokat kérnék:).



2012. szept. 3. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég durva. Azelőtt nem volt ilyen panaszod? Mert ha az orvos nem vak, akkor láthatta hogy szűkület is van. Am simán lehet ilyen.
2012. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a fitymafék elvágása előtt sem ment rendesen hátra a fityma, de azt hittem, hogy a fék az oka.
2012. szept. 3. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony fitymaszűkület!

Lehet újra próbálkozni!! És gratulálunk az orvosnak is! Elég nagy hibát csinált. Nem győződött meg arról, hogy nincs e más baj is!

2012. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

A reklám önmagáért beszél...

http://www.youtube.com/watch?v=UadGZOHel4Y


Ha el akarod kerülni a TKM-et...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a fékemet akarták átvágni, holott csak bőrbetegségem volt és a fékemmel semmi gond sem volt!!

Még jó, hogy elmentem NORMÁLIS urológushoz, aki fél perc alatt megállapította a problémát . Azóta túl vagyok, egy részleges körülmetélésen

2013. febr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem is a fékemet akarták átvágni, holott csak bőrbetegségem volt és a fékemmel semmi gond sem volt!!

Még jó, hogy elmentem NORMÁLIS urológushoz, aki fél perc alatt megállapította a problémát . Azóta túl vagyok, egy részleges körülmetélésen"


Ez így elég abszurd. "Csak" bőrbetegséged volt (mi?), emiatt túl vagy egy részleges KM-en, amely azért drasztikusabb beavatkozás, mint egy fékátvágás, és amelynek keretén belül valószínűsíthető, hogy a fékedet is átvágták, ez a két dolog, hogy fékátvágás helyett rkm, üti egymást. Kifejtenéd ezt kedves előző, amiről beszélsz, hogy meg is érthessük amit írsz? Mert én esküszöm nem értem, pedig nem érzem magam buta, tudatlan embernek...

2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!