Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás kiújulhat...

Prosztatagyulladás kiújulhat biciklizéstől?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár végén volt egy durva pr. gyulladásom, vizelet csípés, viszketés és váladékozás. Elmentem urológushoz aki gombás fertőzést állapított meg, azt nem tudom honnan mert semmit nem csinált csak ultrahangozott és megvizsgálta a prosztatám. Írt fel antibiotikumot illetve valamilyen gomba ölőt, el is múlt kb 1 hónap alatt. Semmi bajom nem volt azóta, most viszont hogy megint bejött a biciklis szezon egyből elkezdett csípni reggelente a vizelet és enyhe váladékozás van megint. Lehetséges, hogy a bicikli miatt? Pedig még a nyerget is lecseréltem, egy Selle Italia SLR Gel Flow-ra ami anatómiai kialakítású, tehát elvileg nem nyomhatja a prosztatát. Egy országútit hajtok egyébként elég magasan ülök rajta.


Nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?


2014. márc. 11. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A kerékpározás sok prosztata gond előidézője lehet .Ezt onnan tudom,hogy meghallgattam egy urológus profot erről .

Itt le is írtam a közelmúltban,aztán a sok okostojás válaszíró le is hurrogott,sőt azt kérdezték tőlem ,talán én vagyok a biciklisek prosztata vizsgálója .Nem vagyok ,mindenki saját egészségének a kovácsa.

2014. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Belinkelnéd a hozzászólásod légyszives?
2014. márc. 11. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, Olyannyira, hogy én hülye kitaláltam, hogy elkezdek biciklizni 2 hét múlva megbántan több hónapig szenvedtem miatta. Soha nem fogok biciklizni többet, nem egészséges, többet árt mint használ !
2015. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!