Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pollstimol-ról szeretnék...

Pollstimol-ról szeretnék véleményt. Prosztatagyulladásom van. Van aki már használta, milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 16:27
 1/4 anonim válasza:
Elszedtem egy dobozzal de semmi javulást nem tapasztaltam, emellett még drága is.
2015. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a prosztatagyulladás sajnos gyógyíthatatlan betegség
2017. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy dobozzal beszedés az semmi. Kúraként érdemes megpróbálni.

Orvos által javasolt kúra: 3 napig 3x3 tabl., 1 hétig 3x2 tabl., 3 hétig 3x1 tabl.,

Kriston- féle intimtorna javító hatású, persze mértékkel.

+ Sok mozgás és sok vízivás. Alkohol, fűszeres ételek, sok üldögélés ( gyakori biciklizés ) kerülendő. Tapasztalatom szerint a fokhagyma és a ginzeng is piszkálja sajnos.

2018. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem írónak, az év elején legalább 3hónapon keresztül szedtem napi 3X2 illetve 2X2-t és SEMMI eredménye nem volt mint kiegészítő szer. Az ára meg borzalmasan magas, sőt nem egyszer készlethiány van belőle.
2021. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!