Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rettegesben elek, lehe t...

Rettegesben elek, lehe t valami bajom ha hozzaert? (Tovabb lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szinte mindennap uritek nyilvanos wcn sajnos a munkambol adodoan. Mkst is azt csinaltam, szokasos nap meg mjnden, de torten egy kis baleset.. A farkam hosszaert egy picit a wc belso peremehez es felek, hogy elkaptam valamit! Sosem volt meg ilyen, nem tortent ilyen velem, mert mindig enyhen nyomom lefele,h ne erjen hozza, de most telefonoztam es elkalandoztam, igy kicsit elore doltem, majd megtorten a baj... A kerdesem az: Lehet ettol valami bajom? Fertozesek, gomba stb??? Nagyon felek!!!(Bocsi, de telefonrol irtam) 21/F



2014. márc. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly nemibetegségre ne is gondolj,azt csak szexuális úton lehet elkapni.De férfiak egyéb mást (pl.gomba)sem szoktak így elkapni egyszerűen az anatómiai felépítés miatt. Hosszú és kacskaringós a húgycső, valamint a pénisz nem egy "zárt",nehezen tisztítható terület,mint a nőknél a hüvely. Semmi okod a rettegésre!
2014. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyetértek az előttem hozzászólóval. Emiatt ne élj rettegésben. Remélhetőleg semmi bajod nem lett tőle. üdv

2014. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, főleg az elsőnek! Ezzel megnyugtattatok. Remélem, hogy nem lesz baj ahogyan mondjátok, mert nem bírnám ki. Én ilyen téren nagyon finnyás vagyok, még itthon is letörlöm a WC-ülőkét mielőtt rá ülök, akkor gondolhatjátok, hogy mi a helyzet a nyilvánossal. Még egyszer köszönöm.

További szép napot nektek!

2014. márc. 14. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ráülsz a wc-re????? Jó, mondjuk kérdezem én ezt nőként. Bármilyen szükségletem legyen is, mindent meg lehet oldani úgy is, hogy nem ülök rá. A letolt fehérnemű pedig ne érjen se a földhöz, se a lábszáram mögött a wc oldalához. Kissé nagyobb figyelem kell persze hozzá, de már csak az ilyen rossz érzések elkerülése végett is megéri odafigyelni.
2014. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ráülök, de amint látom azt elfelejtetem írni, hogy eléggé le is "tapétázom" az ülőkét, szóval kb. 2 réteg (azt is félbehajtva)WC-papírral körbetekerem, és ilyen kis fészket építek magamnak. Aztán úgy ülök rá, ezekre Én is figyelek, csak az a rohadt telefon.. De nem lett semmi bajom tőle, szóval köszönöm még1x. :)
2014. márc. 20. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyilvános wc től félsz, a pin...ba meg berakod? Nyilvános wc től még sose volt bajom, de volt olyan csajom akitől elkaptam a gombát, egyszer meg húgycsőgyulladást. A p..nától hamarabb kapsz valamit! A wc től hepatitiszt kaphatsz el, vagy bőrgombát, szalmonellát, csömőcsinget, leprát(ez nem valószínű), pestist, kolerát, vérhast........ És még folytathatnám. De általában fertőtlenítik a wc ket, így kicsi az esély a fertőzésre, de nem kizárt! Jó wc zést!
2015. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Miután elolvastad az előző szöveget azonnal visszacsúszott a sz..r a f..nekedbe, és bedeszkázta a s..ggly..kadat?
2015. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!