Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az ha maszturbálok...

Miért van az ha maszturbálok és hátrahúzom a fitymám a makkom száraz, és amikor vissza "tolom" a bőrt bepödörödik, meg megakad?

Figyelt kérdés
Persze ha benyálazom vagy használok síkosítót aztán már könnyen csúszik. De miért olyan az elején?
2009. dec. 14. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Hát mert száraz! Jaj istenem...
2009. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Tudtad hogyha sokat maszturbálsz akkor meg fogsz vakulni?
2009. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

heheeh

2ik válaszoló ;) :D

2009. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi az okos válaszokat! De arra lennék kíváncsi hogy mit tehetek az ellen, hogy ne legyen száraz.
2009. dec. 15. 16:49
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
síkosítsál bazzzdmeg.
2009. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nemtom mit kell undokoskodni!
2009. dec. 15. 18:01
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Hali!


Látom téged is szívatnak, de rendesen... <:T

Azért jó lenne srácok, ha nem b*szogatnátok a kérdezőket, mert ők nem tudják ill. nem tud6ják a választ. Ez nem az ő hibájuk, ezt tessék nekik elnézni. Elvégre is, e sitenak pont az a célja, hogy segítsünk a másiknak.


Ne tudjátok meg, de pont az ilyenek miatt mint ti restellnek a tanácstalan fiatalok feltenni egy felnőttnek egy normális kérdést vmilyen problémájukkal kapcsolatban. Aztán ők is felveszik ezt a pökhendi stílust, mert ővelük is így bántak. Ne csodálkozzatok srácok, hogy öregkorotokra fikázni fog az unokageneráció benneteket...tudjátok...a "jó" példa ragadós ;)


Aki érdemben képtelen okosat hozzászólni, az maradjon csendben, és keressen magának olyan oldalakat, amelynek profilja az értelmetlen süketelésről szól, vagy rendeljen magának egy dominát, akivel úgy beszél7, ahogy akar! Okés, pszichomókusok?? :)


* * * * * * * * * *

Kedves Kérdező:


A kérdésfeltevéseddel meg is válaszoltad a kérdésedet.

Azért pödörődik be a fitymád annak visszatolásakor, mert a makkod száraz és a súrlódás megakasztja. Ha csúszna, nem akadna meg.


- Alapból száraz a fitymád, vagy csak masztizás közben szárad ki ennyire?

- Nem vettél észre a makkodon fitymatúrót, azaz szmegmát?

///Ezek ilyen aprónyi papírzsebkendő-foszlányokra emlékeztető, túrós állagú, jellegzetes, egyénenként változó szagú zsiradék, amely akkor jön elő, ha a makkod nyálkahártya-felszíne nedves vagy nyirkos, és utána megdörzsölöd hüvelykujjal közvetlenül hátrahúzás után.Ezeket a makkod árkában (ahol a fitymáddal összeér) a domborulat szélén elhelyezkedő számtalan (egyeseknél fehér pattanásokra hasonlító) mirigy termeli, és a fitymád oszlatja el egyenletesen a makk felszínén.///

- Hányszor fürdesz naponta?

- Mennyire meleg (forró?) vízzel fürdesz, ill. mosod meg odalent?


Sajnos nem vagy egyedül, akik segítséget mernek kérni, ezért viszont piszkálnak egyes IQ-bajnok fórumozók. Ha úgy glod, hogy ezek miatt nem kívánod megosztani itt nyilvánosan a feltett kérdésekre a válaszaidat, ill. további kérdéseidet, gondolataidat, - nem csodálkoznék rajta ezek után... - akkor írd meg priviben továbbiakat, e-mail- ill. msn-címed megadásával, és megpróbálunk közösen megoldást találni problémáidra, ezt fel tudom ajánlani. Fel a fejjel :)


Üdv: EE

2009. dec. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! De pont ilyen fehér "izék" találhatók a makkomon. Minden nap fürdök, és szappannal rendesen megmosom az egész péniszemet, de vizem viszont szinte mindig elég meleg (forró). Ez okozhatja a szárzságot?? Egyébként az egész testem elég száraz, mindig testápolózni kell. 15.éves vagyok
2009. dec. 21. 21:58
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Így van!


Egyrészt: Azok a fehér "izék" amik mintha vmi pattanásszerűségek lennének, faggyúmirigyek. Azok felelnek a makkod nyálkahártyájának nedvesítéséért... (szmegmatermelés)


Másrészt: A FORRÓ víz EGÉSZSÉGTELEN!!!

Leoldja a zsírt a bőrödről, de aztán a makkodról meg a fitymádról is. A víz - pláne így télen - erősen szárító hatású főleg a forró! (És ha már itt tartunk a heréidben a spermiumtermelésnek sem tesz jót!)


Harmadrészt: Nem tudom, mennyire serdültél le eddig: Mennyit nőtt a fütykös, és a fitymád túlér-e a makkodon?? Márcsak azért is, mert (mindezek mellett) ez gyakran előfordul a a kölyök- és serdülőkorú fiúknál. (Van úgy, hogy a fityma hamarabb megnövexik, mint maga a makk.) Ugyanis, miután hátrahúztad a fitymádat, és hosszabb a fityma alaphelyzetben, mint a makk vége, a visszatoláskor a fitymád vége érintkezik ill. súrlódik először a makkoddal és némi levegőt fog közre, így az a része nem érintkezik a makk felszínével.

Miközben tolod vissza a(z elő)bőrt, a levegővel teli rész könnyebben mozog visszafelé, mert ott nincs súrlódás, mint a makk végén, ahol pont emiatt lassabban és nehezebben megy vissza a bőr, akár meg is reked, mert hozzátapad a fitymavég a makkhoz, ezért gyűrődik alá, persze nem mindenhol. A szmegma ezt a súrlódást hivatott megakadályozni, viszont a forró vízzel csak "leégeted" a szmegmát és a bőrödet védő faggyút a bőrödről.


Teljesen egy cipőben jársz a múltbéli énemmel, mivel én is vmi miatt gyakran forró vízben mostam kezet ill. fürödtem ennyiidősen, és csodálkoztam, hogy miért száraz a bőröm!? Hát ezért.

Változtasd meg mihamarabb a fürdési szokásaidat, mert ha nem szoktatod át magad a kellemesen meleg, kissé inkább langyos vízben történő fürdésre vmint a langyos ill. inkább a hideg vízben történő kézmosásra, reggeli mosakodásra, hamarosan ekcémát alakítasz ki saját magadnak, ami után teljesen tönkretetted a bőröd egészségét. Szerencsére nekem is sikerült időben észbe kapnom, azóta nekem sincs már ennyire kemény gondom.


Ami a szappant és a TESCO-s, SPAR-os, LIDL-es...stb. folyékony kézmosókat illeti, felejtsd el, mert nem elég jók arra, amire, és azok is inkább csak szárítanak a tapasztalataim szerint, hiába glicerin ide, glicerin oda.

Ellenben a lanolinos BABA-szappan, tusfürdő és samponcsaládot azért ajánlom neked, mert az biztos, hogy nem szárít, nem szélsőséges - eltekintve jóhéhány piacon lévő terméktől, - és ami meglepő, amikor kipróbáltam a tusfürdőt és/vagy a sampont külön-külön, ugyanaz a természetes tisztaságérzésem volt, mint gyerekkoromban.

Használ6sz azonban más HIDRATÁLÓ ill. hidratáló KRÉM-tartalmú ill. PH-bőrsemleges (5.5) tusfürdőt is (pl.: Dove, Sanex) Ezek is segítenek a bőr PH-jának helyreállításában.


Még egy dolgot elmondanék itt: Ha sikerül a kézimunkázást akár negyedóra-félóráig is elnyújtanod, a fitymád a súrlódás kapcsán papírzsebkendő-foszlányszerű, túrós állagban ledörzsöli a szmegmát a makkor felszínéről, ami így kiszárad. Ez azonban mindenkinél így műxik, tehát természetes. Ilyenkor nyállal, vízzel, hidratáló krémmel síkosítóval, vagy az recskázást még jobban élvezni akarod, mentolos Head & Shoulderssel (X-D) is beken7ed, ezzel is el tudod nyújtani a maszturbálást még egy darabig. Ha ugyanis vizes a makkod felszíne, nyilván a fityma nem olyan intenzíven dörzsöli a makknyálkahártya alatti idegvégződéseket, így kicsit akár lazíthatsz is miközben csinálod.



Nem tudom, mennyire vagy pattanásos!?

Ha igen, akkor javaslom, hogy a zuhanyzás végére egyre inkább csökkentsd le a víz hőmérsékletét, majd a végén hideg vízzel fejezd be a zuhanyzást, ami ráadásul az állóképességedet is javítja. Ezt még érdemes annyiban megcifrázni, hogy amikor elérted a hideg hőfokot, utána tekerd fel a meleg vizet KELLEMESEN MELEGRE (NE FORRÓRA!!!), majd ismét hidegre és 4-5x váltogasd a hőfokokat. A pattanások hamarabb kipattognak és a bőrödnek is jót tesz! (Megjegyzés: mivel te kivétel vagy, -- ami erősíti a szabályt :-) -- ha rendszeresen végzel önvizsgálatot a heréiden és a mellkasodon, azt addig tedd meg, amíg a víz hőfoka kellemesen meleg, mivel a hideg hatására a bőr és a zacsi is összehúzódik és nehezebb a cuccost megvizsgálni!)



Ha fürdés után testápolót használsz, olyat használj, ami könnyen felszívódik, és bőrnyugtató hatóanyagot is tartalmaz. A kezedre ennél zsírosabbat is használ6sz.



Ha van még kérdésed, bármivel kapcsolatban, tedd fel bátran, vagy itt vagy priviben. Szívesen segítek, ha tudok... :-) Te pedig ne aggódj! Csak változtass a szokásaidon és előzd meg a bajt, akkor minden rendben lesz! ;-)



Üdvözlettel: EE

2009. dec. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszönöm a választ!

A bőröm nem pattanásos , szerencsére nem is volt soha max elvétve egy-kettő.

A bőröm viszont ekcémás kiskorom óta, de kenőccsel mindig elmúlik.

Mától langyos vízben fürdök, remélem lesz változás! :)

A péniszem pedig 15cm, és a makkom inkább nagyobb, és a bőr inkább rövidebb... (de nem sokkal), bőven végig éri, csak nem lóg túl rajta sokkal.

2009. dec. 23. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!