Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáció során másodpercek...

Maszturbáció során másodpercek alatt elmegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok. Hamarosan talán lesz csajom és ez óriási problémát jelent majd. Mit tegyek??
2014. márc. 16. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálnod késleltetni. Ne siesd el, csináld kicsit lassabban, és mielőtt elsülnél állj meg egy rövid időre, majd folytasd! Ezt többször is megismételheted, gyakorolhatod!
2014. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem változik semmi. Amúgy ez nekem csak hab a tortán. Körülmetélt vagyok és érzékeny a makkom... :( Meg a műtétkor otthagytak egy bőrdarab alúl ami mégérzékenyebb... El van ****** az életem, ami a csajokat illeti... amúgy sem nagyon kedvelnek. :/
2014. márc. 16. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el! Hidd el, hogy nincs akkora baj, mint gondolod. A makk érzékenysége pedig normális! A nem körülmetélteké is elég érzékeny (ezzel kapcsolatban ha jól sejtem, már tettél is fel kérdést)! Ezt olvasd el, mert ebben elég érthetően le van írva, hogy valószínűleg miért sülsz el korán.

[link]

2014. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én voltam az is. Egyébként van erre működő gyógyszer, ha lehet normális árban... Köszi am. a linket, megnézem.
2014. márc. 16. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Van erre gyógyszer. Az árát sajnos nem tudom. De ahogy a cikk is írja, csak indokolt esetben, orvosi receptre kapható gyógyszert szabad szedni, orvosi kivizsgálás után! (Tehát interneten, ellenőrizetlen forrásból ilyet vásárolni nem szabad!)
2014. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!