Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg kötelező a férfiaknak...

Tényleg kötelező a férfiaknak a maszturbáció, ha nem akarnak prosztatagyulladást?

Figyelt kérdés
Én kipróbálnám a teljes önmegtartóztatást, de ez az egy dolog tart vissza, mert elméletileg csúnya következményei lehetnek...
2013. dec. 27. 01:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Na ezt a hülyeséget ki találta ki??
2013. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piriiiiii ***** válasza:
Mi a fészkes fenéért akarod megtartóztatni magadat? Attól tisztább leszel, és a Mennybe jutsz, vagy mi?
2013. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
miért baj az, ha valaki ezt is ki akarja próbálni?
2013. dec. 27. 08:09
 5/18 II.Dartheon ***** válasza:
nem hiszem hoyg prosztatagyulladást kapnál attól ha nem masztizol. Szerintem egy próbát megér ha tényleg akarod :)
2013. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
nem hulyeseg kaphat mivel szuksege van prosztatanak tisztulasra kerdezz meg egy szakorvost o is megmondja
2013. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ha nagyon sűrűen van sexre lehetőséged.

Vagy ezt,vagy a masztit ajánlják az orvosok egészség megőrzés céljából

De nem is a prosztata gyulladásra figyelmeztetnek ,ennél sokkal súlyosabb betegség is van a,RÁK . A gyakori ürítések alkalmával nem tudnak a rákos sejtek elszaporodni,és megtapadni . De mindenki a saját sorsának,egészségének a kovácsa .

Itt még azt is el lehet mondani,kellemest a hasznossal !

50-60 felett különösen ajánlott is .Kezdődik az a kor,amikor már felszaporodnak a panaszok is .

2013. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi, de ez baromság. Nem fog se rákot, se prosztatagyulladás kapni, a papok és a komolyabban vallásos emberek is egész jól bírják, és nem halnak tömegesen bele a következményekbe. Kérdező, csináld nyugodtan. Persze fájni meg feszülni fog bizonyos helyeken, ha nagyon ráizgulsz egy nőre és aztán mégse vered ki, de ez se nem gyulladás, se nem rák.
2013. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és beszámolok egy személyes tapasztalatról: a tesóm speciel (szintén vallásosság miatt) senkivel. Most 31 éves, és ez 15 éve tart. Semmiféle prosztatagyulladása nincs. Szerintem a kérdező nem akarja ennyi ideig megtartóztatni magát.
2013. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem, 15 évig nem akarom... elég nagyétvágyú vagyok, van, hogy naponta 5x lecsapolom magam, de az utóbbi időben azon kapon magam, hogy épp annyira nem érdekel a dolog... inkább mással foglalkozok most szívesebben... szóval én hagynék teret a dolognak, hogy mondjuk ha 1-2 hétig tényleg nincs hozzá kedvem, akkor ne szólózzak csak muszajból, hogy ne durranjanak szét a golyóim... sőt, én megkockáztatnám az 1 hónapot is akár (tudom, ez nem tűnik nagy dolognak, de tényleg nagyétvágyú vagyok, szóval az 1 hónap elég nagy szó részemről... emellett meg a szélsőségek embere is, és ez a szélsőségesség most a szexuális élet gyakoriságában látszódik megmutatkozni.. ennyi)
2013. dec. 27. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!