Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alvásgondok, mivel lehetne...

Alvásgondok, mivel lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Szoval az alvásproblémáim már kisbaba koromban kezdődtek, a szüleim szerint alig volt éjszaka amit végig aludtam aztán 5-7 évesen minden reggel 5-6 orakor felkeltem és egyszerüen nem tudtam visszaaludni muszály volt elütnöm az idom valamivel. Akkor még nem volt olyan nagy dolog mert TV-ztem s nem voltam fáradt szoval 6-kor már éber voltam de késobb kb 8 évestöl már 7 6 elött szerencsére nem ébredtem de mikor felkeltem éreztem hogy még nem pihentem ki magam s probáltam aludni de nem ment s egész nap fáradt voltam ez kb idáig igy volt de mostmár sokkal fáradtabb annyira hogy néha mikor felkelek es elkezdek mozogni az izmaim is fájnak s hiába probálok aludni nem took s ha netán még korán fekszek le akkor még 2-3 orával hamarabb kelek 4-5 kor szoval nem tudom mit csináljak ???hogy ezt végre megoldjam mert ma ugy keltem fel mint egy zombi. Lehet hogy orvoshoz meek de ha vki tud vmi modszert ami neki bevált lécci irja le. Elöre is köszönöm!!!!!!??????
2009. dec. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm örökölte az alvásproblémákat, és egy hétig napi 2-3 órákat aludt. Olyan volt ő is mint egy élőhalott, de a nagymamája, aki szintén alvászavaros, adott neki egy teakeveréket amitől este 9kor bevágta a szunyát és másnak reggel 10 körül ébredt fel. Most nem tudom a nevét, de írok amint megvan! Amúgy szerintem sportolj sokat vagy mozogj, mert attól eléggé kifáradsz. Majd írok. Puszi!
2009. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A felnőtt ember alvásigénye napi 7 óra.Lehet,hogy az ágyad nem kényelmes,azért kelsz fájdalmakkal.próbáld meg,hogy mindennap ugyanakkor fekszel,pl 11-kor.Ha 6-kor kelsz,elvileg elégnek kell lennie.Nyisd ki az ablakot,és mozgasd meg az izmaidat.Ezután álljál zuhany alá,kellemes meleg legyen a víz.Az arcodat viszont hideg vízzel mossad meg,ez felébreszt.Sportolj napközben amennyi időd csak van.Bicikli,futás stb.Tehát fizikailag fáraszd le magad.
2009. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a barátnőm citromfű és csalán keverékből főzött teát és azt itta. Attól feküdt ki :D De aztmondta borzalmas íze volt. Ugyhogy... Rád bízom!
2009. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj elso valaszolo naon thx
2009. dec. 16. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
szívj.. attól jol lehet aludni.. csak nem mindegy milyen fajtát pörkölsz.. indika lenne jó neked..
2009. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó, ha nemtudsz értelmeset akkor mért írsz?

am megint első vagyok. szivesen.

ki fogod próbálni?

2009. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te nem tudod mit beszélsz.. na mindegy.. nézz meg egy két filmet a marihuánáról.. + ismerősi kör tapasztalatai:D
2009. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már kiprobáltam és remekül hatott bár még nem teljes a hatás de sokat segitett kösz elsö :)
2009. dec. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!