Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy ilyen a farkam?

Normális, hogy ilyen a farkam?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve olyan, mintha körül lennék metélve, pedig nem vagyok... Idáig nem fordítottam neki nagy jelentõséget, de most úgy érzem, hogy ez nem normális. Másoknak alapból nem ilyen, nekem egyáltalán nincs a makkomon bõr, ez lehet baj?

Mellékesen: lehet ettõl van az, hogy kb egy óra kell ahhoz, hogy elmenjek?

15F



2014. márc. 18. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Most konkrétan akkor van fitymád, és le is bírod húzni a makkodra, vagy nem?

Nos.. azért mész el később, mert a makkod kevésbé érzékeny, mint akiknek rajta van a bőr.

2014. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Alapból is lehet rövid fitymád .Ez nem számit bajnak ,így még a szűkület is kizárt .Ahhoz hogy egy fiú masztinál elmenjen,2 dolog szűkséges .Akik gyorsan elmennek azoknál

fizikálisan jelentkezik az az érzés ,amitől ez bekövetkezik .A legtöbb fiúnál ez nagyon gyorsan jelentkezik is .Ha ez lassú,akkor neked agyilag is rá kell hangolódnod,olyanra kell gondolnod,ami téged szexuális izgalomba hoz.Azaz közben fantáziálnod kell .

A rutinos fiúk,akár 1 perc alatt is elélveznek így ,hosszabban is bírják,ha úgy akarják .

Esetleg priviben részletesebb leszek,ha gondolod .

2014. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

hát.. nekem a rekord kb 1 perc.. :D

de akkor gondolatban elő voltam készülve.. :)

2014. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

1 es ,teljesen nem így van,már írtam neked is .Hol is van az elélvezés érző ideg központja ? Azon meg jár kéz minden

formában .A makkon lévő érző idegvégződések a szexnél játszanak nagy szerepet .

2014. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggódj, ez teljesen normális. A fityma hossza eltérő lehet, van akinek hosszú, és van akinek rövidebb. A tied a rövidek közé tartozik, de ez nem jelent semmi problémát. Vannak olyanok is, akik saját elhatározásukból hordják hátrahúzva a fitymájukat, hogy mindig szabadon legyen a makk.

Valószínű van összefüggés aközött, hogy szabadon van a makkod, és hogy lassan mész el. De ez a jövőben inkább csak pozitívum lesz.

2014. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom szépen fokozatosan alakult ez ki, nem? Egy ideig csak egy kis része lógott ki a makknak, aztán egyre több, majd teljesen szabadon maradt az egész? Mennyire tudod kézzel előrehúzni (pl. lankadt állapotban)?
2014. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elore huzni alig tudom, tenyleg csak par milimeterre xD Amugy fantaziazni is szoktam termeszetesen xDD Csak hat mar meg volt az elso szexualis elmenyem ( nem szex csak ilyen petting fele dolog xD )es azota nem ugyanaz, mondhatni unom a markom ( mondjuk a pettingnel kozel sem kellett egy ora csak vagy 10 perc xD ) xDDD

Amugy nem figyeltem mennyire fokozatosan tortent ez.. Arra emlekszem, hogy olyan 11eves koromban meg befedte az egeszet + meg egy kis bordarab is volt a vegen xDDD

2014. márc. 24. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát érdekes :) Az jut hirtelen eszembe, hogy akkor szokott nekem hátul maradni, ha hátrahúzáskor nem fordul ki a bőr. Írásban ezt picit nehéz elmagyarázni, de valahogy úgy, hogy a kifordult (normális) állapotban a bőr ilyen göröngyös meg ráncos amikor a makk mögött van, ha meg nem, akkor meg simább és olyan mintha be lenne hajtva a makk pereme mögé...


Nem tudom a te esetedben hogy van ez...

2014. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el nézni, és rá tudom húzni ha lankadt állapotban van, csak ha elengedem visszacsúszik a makk mögé. Olyan mintha maga alá gyürné a többi bőrt.
2014. márc. 24. 22:14
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, pont valami ilyesmire gondoltam :)
2014. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!