Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy ilyen a farkam?

Normális, hogy ilyen a farkam?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve olyan, mintha körül lennék metélve, pedig nem vagyok... Idáig nem fordítottam neki nagy jelentõséget, de most úgy érzem, hogy ez nem normális. Másoknak alapból nem ilyen, nekem egyáltalán nincs a makkomon bõr, ez lehet baj?

Mellékesen: lehet ettõl van az, hogy kb egy óra kell ahhoz, hogy elmenjek?

15F



2014. márc. 18. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Hello kedves kérdező,nekem is pont ugyanilyen a farkam! És szintén magától alakult ki engem sem metéltek körül és kb. 7-8 évesen még teljesen befedte de 12-13 évesen (mikor elkezdtem foglalkozni vele) azt vettem észre hogy már nem fedi,sőt mereven rá se bírom teljesen húzni csak kb. a feléig de azt is úgy hogy feszül...lankadtan rátudom húzni de visszacsúszik,és bosszant a dolog,visszaszeretném nyerni a fitymám legalább annyira hogy lankadtan befedje a bőr...érdekelnének lehetséges megoldások
2014. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet nyújtani a fitymát és akkor jobban fogja fedni. Viszont lehet hogy most se rövid, csak maga alá gyűrődik és az igazából a baj vele. Próbáld hátrahúzni, majd rágördíteni az egyik mutatóujjadra, és úgy azzal a kézzel előre húzni és nyújtani amilyen hosszúra tudod.
2014. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Vannak fitymanyujto modszerek. Erdemes rakeresni arra, hogy foreskin restore, lesz sok kep, meg video. USA-ban, mivel sok embert csonkolnak, ezert ott ez nagyon megy. Rengetegen visszaalakitjak.
2014. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!