Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hétig nem maszurbáltam,...

Egy hétig nem maszurbáltam, és hirtelen elkezdett nőni a szakállam!?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt szakàllam és évek óta naponta elégítem ki magam.

Lehet valami köze hozzá hogy nem maszturbáltam, vagy csak véletlen lehet?

15 /F


2014. márc. 18. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csak véletlen egybeesés.
2014. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kettőnek nincsen köze egymáshoz :)
2014. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 18. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez aztán semmi.

A kihagyott masztikkal nem késztetted a tökeid nagyobb munkára .A tesztoszteron férfi hormon termelése is kevesebb lehet ilyenkor .A szőr növekedés mindképp beindult volna .

2014. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, látszik, nem nagyon értenek az andrológiai dolgokhoz az eddigi "válaszolók" ilyenkor kicsit megváltozik a tesztoszteron mennyisége a vérben, túlsúlyra kerül az LH stimuláló hormon, és a sejteken belül megerősíti a beágyazódását a tesztoszteronnak.

Valószínű az erőd is nagyobb lett, de ne hagyd abba, inkább tartsd szinten!

2014. márc. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem értünk andrológiai dolgokhoz annyira, mint a "hihetetlenül művelt" előző "válaszoló", de erősen kétlem, hogy 1 hét kihagyás olyan drasztikus hormonális változást jelentene a szervezetedben, hogy hirtelen meginduljon a szőrnövekedésed.

Inkább csak arról van szó, hogy serdülőkorban vagy és most kezd megjelenni az arcszőrzeted. Ez előbb-utóbb minden kamasz fiúval megtörténik, függetlenül a maszturbáció gyakoriságától.

2014. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!