Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a jobb herém?

Mitől fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés

1 hete nagyon meghúztam a derekamat egy nehéz súly cipelése közben sokáig alig tudtam lehajolni aztán egyre jobban lett a derekam. Viszont észre vettem hogy a derekamból a fájdalom húzódik jobbra a csípőm felé és egyik reggel úgy ébredtem hogy ilyen bele nyilaló fájdalmat érzek a jobb herémben, de csak a jobban a balban nem. Nem mindig fáj, pl reggel mikor fekszem akkor nem csak ha elkezdek mozogni.


Lehetséges hogy úgymond kiterjed a fájdalom arra a területre is? Este megnéztem magam és nem vettem észre semmi féle leváltozást a heréken hogy kő kemény lenne vagy dudor vagy valami lenne rajtuk.

Amúgy milyen keménységűnek kell kb lennie a heréknek?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)



2014. márc. 20. 12:18
 1/4 livilevi válasza:
nem ütötted be?
2014. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát úgy gondolom hogy a derék fájás kisugárzik a herébe
2014. márc. 20. 12:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem be. Egyik nap úgy keltem hogy fáj.
2014. márc. 20. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni. Igazából én vigyáz tam rá,este lecsapoltam :D reggelre nyoma sem volt a fájdalomnak..

A hangsúly azt hiszem a masztin van,az kell neked. ;)

2014. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!