Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13/F A suli öltözőbe, ami...

13/F A suli öltözőbe, ami egyben a zuhanyzó is, miért áll fel mindig a fütyim?

Figyelt kérdés

ott vagyok 15-20 velem egykorú fiúval, sajnos nincs idő mindenkinek külön külön zuhanyozni, van 10 zuhanyzó... mindenkinek nyugott kicsi (5-8cm), nekem meg mindig feláll miért? így nekem kb 13-16cm és mindenki néz :( én meg őket nézem hogy hátha nem csak az enyém ilyen, de igen

az meg még kellemetlenebb ha valakihez véletlenül hozzáérek vele, mert olyankor azt hiszik meleg vagyok, de nem direkt áll fel :( ha meg leszorítom akkor meg azért néznek, mert senki nem takarja... miért van ez??? tök nyugott vagyok...



2014. márc. 21. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
40%

hmm.. talán nem azért, mert mégiscsak tetszik más fütyije esetleg, és azért áll fel?

de.. amúgy nem vagy meleg? csak kérdezem.. az is lehet, hogy biszex vagy, vagyis mindkét nemre feláll..

2014. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%

Most hormonálisan egy elég aktív időszakban vagy. Ennyi idősen az embernek sokkal gyakrabban van merevedése! Erotikus gondolatok nélkül is előfordulhat, hogy merevedésed lesz, sajnos akár pont a zuhanyzóban is. Pláne, hogy amikor mosod, lényegében ingerek is érik a péniszed.

Ettől még nem leszel meleg! Ha újra előfordulna, próbálj valami másra gondolni és engedj magadra kicsit hűvösebb vizet! Attól tuti elmúlik a merevedésed!

2014. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
95%

Még az egyes válaszát sem osztanám nagyon,De a 2 ét igen .

Bár mennyire is gondolják sokan azt,hogy ez a fiú talán meleg,nem az ! Aki mégis kételkedik ebben,az vegyen kézbe egy szexuál pszichológus által írt könyvet,és olvassa el mit is ír erről.Ez ez normális jelenség a fiúknál,bármennyire is rökönyödnek meg most ezen .

Legyél is nyugodt ilyenkor,nem tudsz mit csinálni mások gondolkodásával .Én már régóta olvasgatom itt a kérdéseket,ezt a dolgot már több fiú felvetette itt .

2014. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
79%
Hármas, igazad van, van abban valami, amit írsz... :)
2014. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
93%

van akinek alabol áll ha zuhanyzik van akinek ha fürdik stb

nem melegsé kérdése csupán magas libidod enyi

2014. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
88%
nekem pl ha a hasamon alszom feláll, ha buszon leülök feláll pedig már 30 is elmúltam :)
2014. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
49%

Ez biztosan komoly mert mért érne már hozzá a péniszével máshoz,már bocsi.Ez kicsit furcsa,nem tudom hogy komoly kérdés e.


Ahol kicsi,szűk a hely ott is egymás hozzáérése nélkül lehet zuhanyozni.


De hogy feláll,már ha komoly a kérdés az nem jelent semmi bajt,csak a hormonjaid játszanak veled.

2014. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
85%
Ne nézd őket és akkor ők sem fognak nézni téged,ha nézed őket akkor ők is észreveszik hogy egy kis baleset van és oda fognak nézni,már csak azért is hogy neked mekkora lehet,sok fiút,bár nekem ez is kicsit fura,főleg akik fejlettlenebbek azokat érdekli hogy mekkora lehet a másiknak.
2014. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

eggyépként elmult ez hogy meztelenül feláll! végre...

És még azt szeretném kérdezni hogy most már jó nekem meg minden, de az egyik gyerek takarja mindig a fütyijét, pedig senki más sem, csak ő pedig nem áll fel neki és nem is tűnik kicsinek, se nagynak tök olyan mint az enyém, kicsit szörtelenebb...

szerintetek miért takarja? mert cseszegetik ezért meg ilyenek...

pedig nem 1 szégyenlős gyerek... jó én is néha,néha eltakarom ha bejön a tanár (megnézni hogy nincs e balhé) de ő öltözés közbe nem, csak utána takarja. szerintetek mi miat?

2014. ápr. 3. 22:47
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért takarja, mert egy kicsit mégiscsak szégyenlős. Lehet, hogy nem takargatja magát amikor öltözik, vagy levetkőzik, de amikor hosszabb ideig kell meztelenül lennie, pl. ameddig zuhanyzik, akkor talán zavarban lehet.
2014. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!