Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért terjedt el néhol az a...

Miért terjedt el néhol az a nézet, hogy a sokak által fecskealsónak nevezett alsó egészségesebb?

Figyelt kérdés
Éppen a bő boxert javasolja némelyik orvos az olyan férfiaknak akiknél a nemzőképességgel gondok vannak, hiszen a "fecske" vagy a szűk alsó növeli a herék hőmérsékletét és a nemi szervek vérellátását is ronthatja. Végülis a bő boxer a természetes.
2014. márc. 24. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még sehol nem hallottam,hogy a fecske egészségesebb!
2014. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én se hallottam soha sehol, hogy a pasibugyi egészségesebb lenne...
2014. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én hallottam, pont ezért is írtam ki a kérdést mert meg is döbbentett. Úgy tűnik már mindenfélét gondol sok emberek anélkül, hogy utánanéznének. Köszi a válaszokat:)
2014. márc. 24. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a szűk boxeralsóra mondják, nem a bőre.
2014. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát a szűk boxeralsó sem egészséges szerintem mert az még inkább felmelegíti a herék körüli levegőt azáltal, hogy nem engedi a szellőzést. Ha meg nagyon szűk akkor ugyanolyan a hatása mint a "fecskének".


A bő boxeralsó a legszellőzőbb.

2014. márc. 24. 14:14
 6/14 anonim ***** válasza:
A szoros farmernadrágok is sajnos ilyen hatással vannak a herékre .Nem arról van szó,hogy esetenként ne vegyünk ilyet fel ,vagy testhez tapadó boxert.Egy torna versenyen nem lehetünk laza alsóban,mert kilóg tökünk,pö**ünk .
2014. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

divat kérdése az egész

valahogy te is megszülettél, pedig apád akkor jó eséllyel még nem hordott boxert

kérdezd csak meg tőle

2014. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Éppen hogy ő mindig boxert hordott, mostanában divat a szűk alsó, aztán mindenki csodálkozik, hogy miért csökken drasztikusan a férfiak nemzőképessége.
2014. márc. 26. 19:01
 9/14 anonim ***** válasza:
ja várj, apukád hány éves?
2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azért szûk alsó és szûk alsó közt is van különbség minõségben légáteresztésben stb...
2014. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!