Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pisiléshez milyen közel kell...

Pisiléshez milyen közel kell állni, merre felé szokás nézni közben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Miért kérdezel ilyet? Most készülsz először pisilni?
2014. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eskü nem értem. hol? pl egy suli wc-ben?

hát ha többen vagytok egymás mellett, a közelséget sztem érzed úgyis, hát a nézés meg érdeklődés kérdése ugye :) mondjuk nem kell mindjárt bu..izni, mert heteró fiúk is természetesen kíváncsiságból felmérik a terepet, h társaiknál mi is a helyzet ez ügyben, de lényeg a lényeg h sztem nem tudsz rossz fele nézni :D most nem? csak 1 zavaró dolog tud lenni: ha meleg egyén kerül be, és zavaróan bámulja a kukacod, és érzed h felrobbansz. ezen kívül nincs más zavaró tényező sztem.

2014. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
kényelmes közelségbe, ha tiszta a hely fejjel neki lehet dõlni a falnak, nyílcános helyen mondjuk nem ajánlom, ha áll melletted valaki lopva át kell pillantani lecsekkolni melyikõtök a domináns hím, ha a melletted álló 2-nél többet ráz a végén, hangosan kell krákogni.
2014. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj olyan közel, hogy ne pisálj mellé, meg a falra sem, de a kukid nem érjen hozzá a porcellánhoz. Nézni meg azt kell, amit csinálsz.
2014. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld ülve, s akkor nincs gond. Még a szemed is becsukhatod közben.
2014. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"lecsekkolni melyikõtök a domináns hím"


na igen, ezt se szokás emlegetni, holott mélylélektanilag valóban ez alapján dől el egy közösségben a dominancia kérdése, és hogy ki is lesz a falkavezér ...

2014. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!