Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe potencia zavar? Sok...

Enyhe potencia zavar? Sok mellékhatása lesz? Dragon pOWER?

Figyelt kérdés
Mina prendeltem ezt a Dragon Power féle potencianövelőt. Enyhe erekciós problémaáim vannak, nagyon sok stressz ért stb. Mire oda kerülök a párommal h beléhatoljak lelankadok...nagyon szégyellem magam. tudta nélkül rendeltem meg nem is akarom neki elmondani. H veszem és egy idő után iszok rá alkohol, ugy értem mielőtt bulizni mennék akkor lesz bajom. Mert buli után egymásnál kötünk k ia pároommal és végre taljesíteni szeretnék az ágyban. Tehát beveszem ezt a "csodaszert" :D utána ihatok ár alkoholt? bocs a hibákért csak sietek :D 22/F

2014. márc. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mit irt tájékozató de am nem éri meg mert hozzá szokik szevezeted van jobb modszer is
2014. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a Kamagra a király.
2014. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Dragon Powert már tiltották be fel nem tüntetett hatóanyag tartalom miatt, csak hát pont az a motorja.

Ne szégyelld magad a dolog miatt, csak picit fiatal vagy, szervi baj nem lehet pszihés inkább. Nem tudsz váltani munkát, ahol kevesebb a stressz? Ahol az élet idő több?

Pici ital mehet, de mivel az ital is kismértékben csökkenti a vérnyomást és a hatóanyag is, sokat ne igyál.

1 pohár bor vagy 1-2 sör max.

A többi tilalom, mintha Viagrát szednél.

Nitrogén tartalmú szívgyógyszer, angina pectorialis, alacsony vérnyomi, vese- és máj- probléma, kizáró ok!

Grapefruitot ne igyál, és Rush-t se használj!

Amíg használod a sárkány erejét!

2015. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!