Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szexuális vágyam? 27F

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, 10 éve boldog párkapcsolatban élek. Az utóbbi pár alkalommal nem jött össze a szeretkezés a barátnőmmel, azaz a részemröl (vagy nem áll fel, vagy az előjáték alatt feláll és mielőtt behatolnék lelankad). Azóta már 1 hónap is elmúlt és se szex, se maszturábálás nem volt, mégsem érzem azt hogy vágynék rá. Ha megpróbálnánk szexelni, nem jön össze mert rástresszelek és elkezdek izzadni, elönt a meleg és leblokkolok. Pl. ha meztelen csajokat nézek a neten arra sincs reakció. Reggeli merevedésem is csak ritkán van és akkor sem teljes. Mi történik velem és mi lehet a megoldás?

2014. márc. 15. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy mostanság? Munkahelyi vagy magánéleti gondjaid vannak?
2014. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Stressz...

Elmennék egy endokrinologusnoz is, nézetnék egy tesztoszteron, SHBG, kortizol stb szintet. Utána, ha minden ok ott, neurológiai vizsgálat.

2014. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom túl stresszesnek a jelenlegi életszituációmat, voltam már görcsössebb helyzetben is.
2014. márc. 15. 11:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. 20 évesen volt egy prosztatagyulladásom, akkor voltam hormon vizsgálaton is, és a prolaktinom magas volt, úgy tudom az is szerepet játszik a szexuális vágyban. Akkor sem ment a szex. Lehet újra ez történik?
2014. márc. 15. 11:26
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:

Ezt innen senki nem mondja meg, irány a kivizsgálás, ne húzd-halaszd a dolgot! Majd írd meg az eredményt ha elmentél, kíváncsi vagyok!

26F

2014. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el kivizsgálásra. Így látatlanban gyulladásra gyanakszom, ami akár egy rossz fog, akár valami komolyabb is lehet.
2014. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sz@r ügy.
2014. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Voltam urológusnál. Prosztata gyulladásom van, de kértem hogy utaljon be laborba hormon vizsgálatra is. Azt is elvégeztem és minden hormon az optimális kereteken belül van (habár nem tudom a tesztoszteron, ami 3,06 ng/ml nem e alacsony egy kicsit?).

Mostmár két hónap szex nélkül... Barátnőm kielégitett egy párszor kézzel, meg orálisan és akkor nem volt gond a merevedésemmel. Aztán egy nap megbeszéltük, hogy megpróbálunk szexelni. És akkor megint jött a hőhullám és még az előjáték alatt gondolt egyet és lelankadt aztán meg már lehetetlen volt feltámasztani. Tényleg aggódom, mert 27 éves fejjel azért mostmár gyereket is szeretnék. Esetleg pár ötlet mit tehetek? vagy milyen dokihoz vagy milyen vizsgálatra menjek?

2014. ápr. 23. 19:55
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
Urológus nem mondott semmit?
2014. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nagyon sok oka lehet, akár a prosztatagyulladás is, de amióta meglett a hormonvizsgálat eredménye még nem voltam nála. Majd most újra elmegyek.
2014. ápr. 23. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!