Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? (KÉP)

Mi lehet ez? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Már másfél hónapja vettem észre, hogy a jobb kulccsontom alatt mintha lenne egy ilyen duzzanat/kinövés stb. Fájdalommal nem jár és nem is nyomásérzékeny, volt h meg is feledkeztem róla, hogy ottvan.

Nemtudom, hogy mióta van, mert csak véletlen tapintottam ki.

Lehet ez vmi komolyabb dolog jele is?(daganat stb.)



2014. márc. 27. 22:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zsírmirigy. Lipóma. Jóindulatú, ha valami bajt okoz, pl begyullad, akkor bőrgyogyón eltávolítják.
2014. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de ez magán a csonton van és olyan kemény is mint a csont, vagy maga a csont ilyen, nemtudom...nem csúcsos, hanem ilyen kidomborodó. És mióta kitapintottam nem nőtt, talán még kisebb is, de ott van és elkezdtem aggódni miatta.
2014. márc. 27. 23:04
 3/27 anonim ***** válasza:
Jaj hát akkor menj orvoshoz, ha aggódsz. Majd én innen a gép elől megmondom és meg is műtöm.
2014. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
megyek, csak gondoltam megkérdezem az internet népét, mert szoktak mondani jó dolgokat/ötleteket/tippeket stb D:
2014. márc. 27. 23:08
 5/27 A kérdező kommentje:
és elnézésedet kérem, ha offenzív, vagy illedelmetlen voltam.
2014. márc. 27. 23:10
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem volt eltörve valamikor mostanában?
2014. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem voltál illedelmetlen :) , csak mindig feláll a szőr a hátamon, mikor valaki aggódik valamilyen gondja miatt, és itt várja a mannát. Persze véleményt lehet kérni, de azt is tanácsosabb guglizni - gyorsabb és pontosabb az eredmény.
2014. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Sosem volt eltörve ott a csontom.

Utánna gugliztam és mindenhol csontrákot írtak és hát azért itt is megpróbáltam meginfózni D:

2014. márc. 27. 23:14
 9/27 anonim ***** válasza:
Áááh, a csontrák az azért túlzás. Csontkinövés is lehet százféle jóindulatú, meg az is lehet, hogy nem csont, csak annak érzed és tényleg lipóma vagy hasonló.
2014. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy mielőtt kitapintottam volna...azelőtt csináltam tornagyakorlatokat...de így eléggé hirtelen(alapból nem mozgok sokat)..és azóta bizonyos helyzetben érzek, hogy szorít a mellkasom..legfőképp ülő helyzetben, de akkor sem mindig.
2014. márc. 27. 23:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!