Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? (KÉP)

Mi lehet ez? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Már másfél hónapja vettem észre, hogy a jobb kulccsontom alatt mintha lenne egy ilyen duzzanat/kinövés stb. Fájdalommal nem jár és nem is nyomásérzékeny, volt h meg is feledkeztem róla, hogy ottvan.

Nemtudom, hogy mióta van, mert csak véletlen tapintottam ki.

Lehet ez vmi komolyabb dolog jele is?(daganat stb.)



2014. márc. 27. 22:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem hinném,h csontrák.

Lehet egyszerű kis csontkinövés is.

Anyunak a sarkában volt,kiműtötték,mert minden lépésnél fájt neki.

2014. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A mellkasszorítás már tipikus bebeszélés :) lazíts :)
2014. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hát van mostanság minden:gombóc a torokban, nehéznyelés(bizonyos kajáknál) és ha megnyomom két kézzel a mellkasom közepét, akkor enyhe fájdalmat érzek. Kissé hipochonder is vagyok, doki szerint lehet reflux...és már szentül hittem, h nyelőcsőrákos vagyok stb. D:
2014. márc. 27. 23:31
 14/27 anonim ***** válasza:

Mondok neked valamit: ha megnyomom a mellkasom közepét, akkor én is enyhe fájdalmat érzek. Eddig nem is tudtam, mondjuk nem is érdekel.

Állj le ezzel, mert megőrjíted magad, és az agyad képes tünetekkel igazolni a hiedelmeidet.

2014. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

tudom, csak nehéz..

tavaly is volt egy hasonló esetem, akkor megnagyobbodott nyaki nyirokcsomóval voltam vérvételenés UH-n(nyaki erek,nyálmirigy,pajzsmirigymnyaki lágyrész.) és csak egy megfázás miatt volt olyan és maradt is nagyobb.

2014. márc. 27. 23:43
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy hipochonder vagy??? Elég sok dologért aggódsz,múltkor piros foltok miatt raktál fel képet. Nem szégyen az. Én is hipochonder vagyok.
2014. márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez a dudor elmozdítható,vagy szorosan tapad a csontra?
2014. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
szoros, mintha a része lenne egyenletesen
2014. márc. 28. 11:35
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy daganat. Lehet,hogy ott valamikor megsérült a csont és szövet túlszaporodással gyógyult.
2014. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
lehetséges, am kisgyerekkorom óta rosszak a lábaim, speciális talpbetétem van, bokasüllyedás kicsit, meg lúdtalp...lehet hozá köze?
2014. márc. 28. 15:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!