Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt tudom, hogy ha a laptop...

Azt tudom, hogy ha a laptop közvetlenül a combodon/öledben van, akkor az impotenciát okozhat. Viszont hogy ha én alá teszek egy felül kemény, alul puha párnás laptoptartót, akkor ebben az esetben is okozhat impotenciát ha az ölemben gépezek és sokat?

Figyelt kérdés
valamint a forró fürdés is okozhat? ha minden nap 10 percig a forró kádban fürdök az mennyire ártalmas?

2014. márc. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A meleg NEM impotenciát, hanem nemzöképteleséget okozHAT.


De fogamzásgátlás HELYETT nem jó a forró fürdö.


Ha meg a laptop alá valamit teszel, és így nem melegít, akkor nem is árt.

2014. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemző képesség csökkenést csak a hosszútávon rendszeresen

huzamos ideig tartó meleg vízben való tartózkodás jelent .

A laptopoknál nem erről van szó .Ott sugárzásról ,de ugyan

ezt mondják a zsebben tartott mobil telókról is .

A laptopok még nem terjedtek el annyira,hogy ezt bizonyitani is lehetne.Már nincs az az élelmiszer,amiben nem lenne olyan anyag,ami rákkeltő.Enni azért csak kell .

2014. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a relatív erős sugárzás okozhat idült prosztata gyulladást és ez valóban lehet előidézője impotenciának.
2014. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt már mindenre ráfogják, halkan " súgom ", hogy ha van a szobádban vagy a házban router, akkor a wifi jel is jelen van, mert pár tudós szerint az is rákkeltő... Nálunk suliban például ezért szüntették be a wifit, mert az igazgató még hitt is az ilyen híreknek.
2014. márc. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!